14 kobiet zdradza czym imponują im mężczyźni

2016-09-08
14 kobiet zdradza czym imponują im mężczyźni

Niektórym kolesiom wydaje się, że droga do serca kobiety prowadzi przez szybki samochód, wielki dom, worki pieniędzy i muskuły. Jednak po zapytaniu samych zainteresowanych wychodzi na to, że – zacytuję tu kanadyjską piosenkarkę country Shanię Twain – „nie bardzo im to imponuje”. Więc co imponuje im naprawdę? Serwis Reddit postawił to pytanie, a my prezentujemy najlepsze odpowiedzi prawdziwych kobiet.

Jest ogrodnikiem

Ma roślinę, której nie można palić i która wciąż pozostaje przy życiu.

 

Zostaw mi przestrzeń

Moja żona zawsze powtarza, że uwielbia we mnie to, że na imprezach nie staram się być jej cieniem, ale rozmawiam z innymi i poznaję nowych ludzi, a tylko raz na jakiś czas sprawdzam co u niej.

 

Sprawność w kuchni

Gotowanie. Droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Droga do serca kobiety – przez przygotowywanie jedzenia. Tak robili w swoich plemionach nasi przodkowie. Jeśli potrafisz zapewniać jedzenie – twoje geny przetrwają.

 

Majsterkowicz pomajstruje także przy niej

Naprawianie rzeczy. Jeśli kobieta nie uważa cię za przystojnego, niech ma cię chociaż za użytecznego.

 

Bądź miły

Uprzejmość. Moja mama mawiała, że wiele dowiesz się o mężczyźnie widząc jak traktuje zwierzęta. Rozszerzyłabym to do sprawdzenia jak traktuje kelnerów, ciekawskie dzieci czy wyjące w niebogłosy niemowlęta. Bycie miłym to rzecz, która imponuje mi najbardziej. Jeśli jesteś miły, wiem, że próbujesz wczuć się w moją sytuację.

 

Dzwoń do mnie

Zadzwoń, jeśli mówiłeś, że zadzwonisz. I w ogóle rób rzeczy, które powiedziałeś, że zrobisz.

 

Graj zapachem

Ładnie pachnij! To pokazuje, że ci zależy. A poza tym ładnie pachniesz.

 

Zaimponujesz wspomnieniami

Pamiętanie rzeczy, które kiedyś powiedziałam zawsze mnie zadziwi i spowoduje, że wewnątrz poczuję się jak zakochana nastolatka. Wtedy wiem, że naprawdę mnie słuchasz.

 

Bądź schludny, ale nie pedantyczny

Możesz mieć twórczy bałagan dopóki w twoim mieszkaniu będzie czysto! Twój dom nie musi być nieskazitelny i wydawać się wyjęty z katalogu jeśli twoje rzeczy są utrzymane w czystości i nie wyglądają jak szczury.

 

Przeprosiny

Przepraszaj, gdy popełniasz błędy. Przyjmuj przeprosiny, kiedy my je popełniamy.

 

Nie mów o sobie, słuchaj o mnie

Interesuj się nią i jej zainteresowaniami. Zbyt często ludzie chcą imponować innym chwaląc się sobą, tymczasem dużo lepszym sposobem jest sprawienie, że oni też poczują się interesujący.

 

Przede wszystkim pomoc

Pomagaj staruszkom. To nie żart. Wciąż nie byliśmy parą, kiedy pewnego dnia jechaliśmy autostradą i kątem oka zauważyliśmy staruszkę, której złamała się laska. Nie zdążyłam mrugnąć okiem, a mój dzisiejszy facet już był przy niej i pomagał. To przekonało mnie do końca. Co za mężczyzna!

 

Wchodź, zapraszamy!

Osobiście uwielbiam mężczyzn, którzy nigdy nie pozbywają się ciekawości świata, uwielbiają się uczyć i mają otwarty umysł.

 

Więcej gadki, więcej akcji

Komunikacja. Jeśli nie chcesz dziś wychodzić albo robić czegoś, czego ja chcę – po prostu mi to powiedz. Jeśli coś ci się nie podoba – po prostu powiedz. Nie będę cię oceniała i nie wścieknę się, ale nie potrafię czytać w myślach!

 

Autor: Wes Van Horn

Przekład: Radek Pulkowski

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska