Zapraszamy na Esquire Weekend w Galerii Mokotów!

2016-09-14
Zapraszamy na Esquire Weekend w Galerii Mokotów!

Już w ten weekend odbędzie się w warszawskiej Galerii Mokotów wydarzenie organizowane przez redakcję Esquire! Zapraszamy na nie wszystkich mężczyzn, których interesuje elegancja i styl. Na miejscu będzie można zasięgnąć porad ekspertów w dziedzinach np. mody, męskiej pielęgnacji, technologii czy motoryzacji.

Spotkanie w Galerii Mokotów będzie okazją, by poznać świat dobrych marek, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ich produktach oraz zasięgnąć porad co do własnych zakupów. Wszystko to już 16 września.

 

Sprawdźcie co przygotowała dla was redakcja „Esquire":

 

Strefa mody z marką Pepe Jeans London

Marka Pepe Jeans powstała ponad 40 lat temu w Londynie, z potrzeby oryginalności. W tamtych czasach, kiedy dżinsy były dostępne tylko w dwóch fasonach i dwóch kolorach, pojawienie się na rynku spodni z indywidualnymi wykończeniami było strzałem w dziesiątkę i wybawieniem dla młodych ludzi, chcących wyróżnić się z nijakiego tłumu. Dzięki swojemu podejściu, Pepe Jeans szybko pokonało swoich amerykańskich konkurentów na brytyjskim rynku, w krótkim czasie sława marki przekroczyła granice i uczyniła ją globalną. W dalszym ciągu jednak jej główną inspiracją i punktem odniesienia jest Londyn, a kolekcje ciągle próbują sprostać wymaganiom klientów, spragnionych indywidualnego podejścia. Z myślą o nich marka oferuje usługę Custom Studio, w którym zakupiony denim można poddać personalizacji, a wytarcia, nity i laserowo wypalane rysunki czynią ubrania niepowtarzalnymi.

 

Korzystający ze strefy marki Pepe Jeans London w Galerii Mokotów otrzymają ekstra rabat na zakupy w salonie oraz zaproszenie na darmową personalizację w Custom Studio.

 

Strefa barber z Rostowski Barber Shop

Rostowski Barber Shop to pierwsze tego typu miejsce w Warszawie, stworzone dla mężczyzn, którzy chcą profesjonalnie zadbać o swoje brody. Działa od 2014 roku w centrum Warszawy. Podczas Esquire Weekend chętni mężczyźni będą mogli skorzystać z bezpłatnej pielęgnacji swojej brody w najlepszym wydaniu.

 

Strefa motoryzacyjna z Domem Volvo

Specjalnie z okazji Esquire Weekend do Galerii Mokotów wjedzie na czas naszego wydarzenia piękny model VOLVO V90.

 

Strefa Citi Handlowy

W warszawskiej Galerii Mokotów będzie można odwiedzić też specjalną strefę Citi Handlowy. Dzięki niej na miejscu dowiesz się więcej m.in o Karcie Kredytowej Citibank World Mastercard, która umożliwi ci nie tylko większą swobodę w planowaniu wydatków dzięki możliwościom kredytowym, ale również przyniesie wiele dodatkowych atrakcji takich jak zbieranie punktów, a następnie spłacanie nimi część zadłużenia lub wymiana na vouchery i nagrody. Co więcej Karta Kredytowa Citibank World Mastercard to jeszcze więcej zakupowych możliwości. W wybranych sklepach czekają na ciebie specjalne oferty, m.in. 25% zniżki na drugą rzecz w sklepach H&M czy bony na zakupy w sieci perfumerii Douglas.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska