Jak wygląda produkcja lalek miłości?

Jak wygląda produkcja lalek miłości?

Ludzie, którzy nie mają śmiałości do kobiet i nie radzą sobie w kontaktach z nimi muszą szukać innych sposobów na zaspokojenie swoich seksualnych potrzeb. Niektórzy z nich decydują się na zakup tak zwanej lalki miłości.

Rynek gadżetów erotycznych jest bogaty w przeróżne wymyślne urządzenia. Niektóre z nich co prawda wyglądają niedorzecznie, ale inne mogą okazać się całkiem przydatne, na przykład w sytuacji, kiedy chcemy namówić naszą partnerkę na nieco inne zabawy, niż dotychczas.

 

Swoich miłośników mają także lalki miłości. Pod tą subtelną nazwą kryją się lalki wykonane najczęściej z lateksu lub silikonu, które w zależności od ceny mniej lub bardziej przypominają prawdziwą kobietę i w różnym stopniu imitują odczucia obcowania z nią. Ceny najdroższych potrafią sięgać kilku-kilkunastu tysięcy dolarów. Efekt pracy ludzi ludzi odpowiedzialnych za tworzenie może się podobać lub nie, natomiast proces ich powstawania jest bez dwóch zdań budzący niepokój, a nawet przerażający. Jeśli macie odwagę, przekonajcie się na własne oczy:

 

 

Niby nie dzieje się tu nic niewłaściwego, niemniej jednak całość przywodzi na myśl laboratorium szalonego naukowca rodem z horroru. Pracownicy tworzą silikonowe odlewy poszczególnych części lalki, które następnie są łączone w całość - osobno powstają piersi, pochwy, ręce i nogi. Szczególnie przerażające wrażenie robią elementy twarzy - chyba każdy by się przestraszył, gdyby przez przypadek natknął się na miskę pełną zębów lub ścianę twarzy, przywodzącą na myśl tę z Domu Bieli Czerni z ostatniego sezonu Gry o tron. Chociaż znaleźliby się też pewnie tacy, którzy stwierdziliby, że to, co naprawdę przerażające dzieje się z lalkami miłości dopiero wówczas, gdy już dotrą do swoich nabywców...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska