„Rise of the Tomb Raider” na PS 4 coraz bliżej. Mamy nowy zwiastun!

„Rise of the Tomb Raider” na PS 4 coraz bliżej. Mamy nowy zwiastun!

Już 11 października ukaże się najnowsza gra ze znanego wszystkim cyku „Tomb Raider”. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna gry o przygodach Lary Croft, czyli chyba najseksowniejszej pani archeolog na świecie.

Tomb Raider od lat jest jedną z najpopularniejszych serii gier przygodowych. No, był wprawdzie moment, kiedy przydarzyło się jej kilka słabszych tytułów, ale w 2013 roku Lara powróciła w chwale za sprawą gry zatytułowanej po prostu Tomb Raider. Zapowiadana Rise of the Tomb Raider jest bezpośrednią kontynuacją tamtego tytułu. Najnowsza część cyklu jest już wprawdzie znana w wersji na komputery oraz Xboxa, ale teraz będą w nią mogli pograć także posiadacze Playstation 4.

 

 

Rise of the Tomb Raider jest dynamiczną grą akcji. Kierowana przez gracza Lara Croft jest zmuszona do przemierzenia Syberii, Syrii i innych, nie mniej malowniczych, zakątków świata. Dlaczego? Lara rusza tropem tajemniczego proroka, który według legend posiadł tajemnicę nieśmiertelności. Okazuje się, że w sprawę Proroka i przewodzonego przez niego Zakonu Trójcy zamieszany był ojciec pięknej pani archeolog. Który – dodajmy! - w tajemniczych okolicznościach popełnił samobójstwo.

 

Wydanie gry w wersji na Playstation 4 zbiegnie się z dwudziestoleciem serii Tomb Raider. Z tej okazji wydawca przygotował specjalne wydanie Rise of the Tomb Rider. Oprócz samej gry i kolekcjonerskiego pudełka, w skład Edycji Kolekcjonerskiej wejdą także: album z grafikami, 30-centymetrowa figurka Lary Croft oraz repliki naszyjnika i dziennika Lary.

 

Elementy kolekcjonerskie zostaną wydane w języku angielskim, ale sama gra będzie oczywiście spolszczona (dubbing). W roli Lary Croft w polskiej wersji językowej znów usłyszymy Karolinę Gorczycę.

 

Przy okazji: jeśli interesują was dobre i nieoczywiste gry akcji, koniecznie sprawdźcie też 7 Days to Die i Deus Ex: Rozłam ludzkości.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska