Łysi, trzymajcie się, kobiety was kochają!

2016-09-16
Łysi, trzymajcie się, kobiety was kochają!

Łysi mężczyźni są seksowniejsi i bardziej męscy w oczach kobiet niż ci, którzy mają gęste włosy. Ostatnie badania nie pozostawiają wątpliwości, że nie powinni mieć żadnych kompleksów.

Według American Hair Loss Association aż dwie trzecie mężczyzn do 35 roku życia straci większą część swoich włosów. Do 50 roku życia aż 85 proc. Wynika z tego jasno, że łysi i ci z przerzedzonymi włosami są większością, podczas gdy ci z gęstymi czuprynami do starości stanowią mniejszość. Jednocześnie te same badania wskazują, że większość z łysiejących facetów ma z tym ogromny problem. Cierpią z tego powodu, a nierzadko są tak sfrustrowani, że decydują na kosztowne terapie, byleby tylko zachować resztki owłosienia.

 

Tymczasem badania wskazują, że swoje łysiny wszyscy łysi powinni nosić z dumą. Więcej nawet, używać jako wabika na kobiety. Okazuje się, że płeć piękna postrzega łysych jako bardziej męskich od tych „owłosionych”, seksowniejszych i silniejszych. Łysina oznacza według kobiet odwagę i dominację.

 

Jest tylko jedno ale. Otóż kobiety nie akceptują większości zabiegów mających odwrócić łysienie. Farbowanie włosów, by wydawały się gęstsze, przeszczepy, a tym bardziej tupeciki i zaczeski, to wszystko jest dla nich odstręczające.

 

Jedynym sposobem, by – będąc łysym – być postrzeganym jako seksowny i męski, jest ogolenie głowy na zero i dumne prezentowanie swojej łysiny. Tak właśnie zrobili aktorzy, tacy jak Bruce Willis, Jason Statham, czy Vin Diesel. Odważyli się pokazać, że są łysi, uczynić z łysiny atut. No i opłaciło się, wymienieni uważani są przez kobiety za „prawdziwych mężczyzn”. Nie tylko dlatego, że w filmach wcielają się w twardzieli.

 

Badania wskazują, że nawet młodzi mężczyźni, którzy dopiero co skończyli 20 lat, a których włosy są rzadkie, a miejscami nie ma ich wcale, też nie powinni kombinować. Kobiety uważają, że dużo lepiej będą wyglądać starannie ogoleni na zero.

 

 

 

Foto: Wikimedia.commons.org

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska