Pitbull: Niebezpieczne kobiety – drugi zwiastun

Pitbull: Niebezpieczne kobiety – drugi zwiastun

Premiera nowego filmu w reżyserii Patryka Vegi zbliża się wielkimi krokami – twórcy filmu postanowili podgrzać atmosferę i właśnie zaprezentowali drugi zwiastun „Niebezpiecznych kobiet”.

Od jakiegoś czasu docierają do nas kolejne informacje na temat  Najpierw otrzymaliśmy materiał z planu, a po nim pojawił się pierwszy trailer drugiej części nowej trylogii Pitbull. Po ponad miesiącu otrzymaliśmy kolejną zapowiedź tego, co będziemy mogli zobaczyć w kinach od 11 listopada 2016 roku:

 

 

Film Pitbull: Niebezpieczne kobiety skupi się, co nie jest niespodzianką, głównie na postaciach kobiecych, chociaż w obsadzie pojawią się także aktorzy znani z poprzednich części Pitbulla – zarówno z pierwszej z 2005 roku, jak i kontynuacji Nowe porządki. Do Gebelsa (Andrzej Grabowski), Majamiego (Piotr Stramowski) i Olki (Maja Ostaszewska) oraz Stracha (Tomasz Oświeciński) dołączą Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. W rolę czarnego charakteru wcieli się, po raz pierwszy od wielu lat, Artur Żmijewski.


Akcja filmu zostanie przedstawiona tym razem z punktu widzenia kobiet wzorowanych na prawdziwych policjantkach i jest inspirowana rzeczywistymi wydarzeniami. Fabuła skupia się wokół działalności przestępczej słynnej mafii paliwowej. Podjęcie decyzji o nakręceniu kontynuacji nie było wielkim zaskoczeniem – film Pitbull: Nowe porządki oberzało w kinach ponad 1,5 miliona widzów, a należy mieć na uwadze, że nie był to film wolny od wad. Twórcy zapowiadają, że w nowej odsłonie doświadczymy jeszcze więcej typowego dla Pitbulla humoru. Czy Patrykowi Vedze i jego ekipie uda się sprostać oczekiwaniom widzów? Tego dowiemy się już 11 listopada.

 

foto: materiały prasowe

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska