Kolejny genialny film z serii "Legendy Polskie". Twardowsky 2.0

2016-09-16
Kolejny genialny film z serii "Legendy Polskie". Twardowsky 2.0

Takiego pomysłu w polskim marketingu jeszcze nie było. Allegro stworzyło "Legendy Polskie", serię filmów nawiązujących do najbardziej znanych historii, które zna każdy Polak. Właśnie pojawił się najnowszy film: 20-minutowe dzieło "Twardowsky 2.0" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

Nowy film studia Platige Image po prostu wgniata w fotel. Rozmach z jakim go nakręcono, imponuje. Za produkcję trzeciej już części "Legend Polskich" odpowiada nominowany do Oskara za animację "Katedra" Tomasz Bagiński. Film został sfinansowany przez portal aukcyjny Allegro.

 

 

 

Pierwszym filmem był "Smok" o szewczyku Dratewce i złym smoku wawelskim, z Jerzym Stuhrem w obsadzie. Był wszystkim, tylko nie tym, czego oczekiwali widzowie. Błyskotliwą i pełną humoru oraz napięcia opowieścią o pożeraczu dziewic. Efekty specjalne były na takim poziomie, że internauci szybko okrzyknęli produkcję "hollywoodzką". Allegro liczyło na milion widzów, było ich wielokrotnie więcej.

 

Potem przyszedł czas na "Twardowsky'ego". W filmie zagrał Robert Więckiewicz i Aleksandra Kasprzyk (pozowała m.in. w CKM-ie). Pierwsze starcie Boruty i Twardowskiego zakończyło się zwycięstwem Polaka.

 

Dziś w sieci udostępniono drugi film z serii "Twardowsky 2.0". Ma ponad 20 minut, produkcja musiała pochłonąć ogromne pieniądze, chociaż szczegółów nie ujawniono. I ponownie jest to, co najważniejsze: błyskotliwy humor, dobry scenariusz i doskonałe efekty specjalne. No i gra aktorska na najwyższym poziomie. Swój popis dali Robert Więckiewicz, Aleksandra Kasprzyk, Tomasz Drabek i Piotr Machalica. Reżyserem jest Tomasz Bagiński, a autorem scenariusza Błażej Dzikowski. Zdjęcia to Marcin Prokop P.S.C., a scenografia: Jeremi Bronicki.

 

To nie koniec produkcji Allegro, za które odpowiada Bagiński i Platige Image. Do końca roku mamy zobaczyć jeszcze "Bazyliszka" (listopad) i "Jagę" (grudzień).

 

A teraz zobaczcie na co stać Polaków, jeśli tylko znajdzie się ktoś na tyle odważny, żeby sfinansować taki projekt!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska