Wejdź w złotą erę golenia

2016-09-26
Wejdź w złotą erę golenia

Rano, przed pracą, niewiele rzeczy robimy z przyjemnością. Rzadko należy do nich golenie bo dla wielu facetów to raczej przykry obowiązek, którego konsekwencją mogą być niedokładnie ogolona i podrażniona skóra. Cóż, wszystko zależy od tego, jakiej golarki używają.

Wysokiej jakości gadżety potrafią ułatwić nam codzienne sprawy, wpłynąć na przebieg całego dnia i pomóc w odniesieniu sukcesu. W kwestii golenia zarostu takim gadżetem będzie najnowsza golarka Braun Series 9, która swoją premierę w Polsce będzie miała na początku października tego roku. Nie tylko jest to najskuteczniejsza golarka na świecie, jest także wyjątkowo delikatna dla skóry.*

Skąd ta skuteczność i delikatność? Wiemy, że podczas golenia im mniej pociągnięć, tym mniej podrażnień na skórze. Braun wyszedł więc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn. Braun Series 9 stworzono po to, aby zminimalizować liczbę pociągnięć – jej głowicę wyposażono w aż 5 elementów tnących, które dopasowują się do różnego typy zarostu. Co więcej, dzięki specjalnej technologii SyncroSonic™ golarki z tej serii same dostosowują się do gęstości zarostu, zapewniając dodatkową moc dokładnie tam, gdzie to potrzebne.


Najnowsza golarka od Braun to prawdziwy złoty graal wśród golarek. Dosłownie. Jej głowica posiada pokryty tytanem trymer HyperLift&Cut. Dzięki temu urządzenie jest jeszcze bardziej wytrzymałe. Wyglądający jak złoty, tytanowy pasek gwarantuje optymalne doświadczenia podczas golenia. Tytanowa powłoka zmniejsza tarcie i pozostawia na skórze luksusowe uczucie gładkości.

Mężczyźni dzielą się na dwa typy: tych, którzy wolą golić się na sucho i tych, którzy używają do tego wody, pianek i żelów. Braun Series 9 to idealny komfort dla przedstawicieli obu typów. Decyzja o sposobie golenia pozostaje więc w rękach użytkownika. Golarka od Brauna jest całkowicie wodoodporna, a jej ergonomiczna obudowa sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni, co pozwala na całkowitą kontrolę podczas golenia.


Czyszczenie golarki to bardzo prosta i wygodna sprawa - Braun Series 9 mogą być wygodnie spłukiwane pod bieżącą wodą. Wybrane modele dostępne są w komplecie ze bazą czyszcząco-ładującą, która wykorzystuje roztwór na bazie alkoholu i za dotknięciem jednego przycisku zapewnia ładowanie, higieniczne czyszczenie, smarowanie, wybór programu i suszenie.

Brzmi dobrze? Więc teraz jeszcze lepsza wiadomość: golarkę Braun Series 9 możesz przedpremierowo kupić już dziś i przetestować ją jako jeden z pierwszych w Polsce. Jeśli zdecydujesz się na te luksusowe urządzenie dziś, otrzymasz je lub będziesz mógł odebrać w sklepie w dniu premiery.

 

* Testowana na 3-dniowym zaroście, w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium.

Szczegóły na www.braun.com/study-results

Materiał sponsorowany przez firmę Braun.

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska