"Pasażerowie" - zwiastun filmu z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem

"Pasażerowie" - zwiastun filmu z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem

W najbliższe święta Bożego Narodzenia wyruszymy w daleką podróż.

W drugiej połowie grudnia 2016 roku na ekrany kin trafi film Pasażerowie, w którym główne role zagrają Chris Pratt (którego widzowie kojarzą przede wszystkim z Jurassic World, Strażników galaktyki oraz serialu Parks and recreation) oraz laureatka Oscara za Poradnik pozytywnego myślenia Jennifer Lawrence. Wcielą się oni w role Jima i Aurory - dwójki kosmicznych podróżników, którzy zdecydowali się rozpocząć nowe życie na innej planecie i na okres podróży zostali zahibernowani na 120 lat. Coś jednak poszło nie tak i jako jedyni obudzili się znacznie wcześniej - 90 lat przed planowanym lądowaniem. Razem postarają się poszukać odpowiedzi na pytanie, co spowodowało ich przebudzenie. Możemy się oczywiście spodziewać wątku miłosnego, ale na szczęście nie wydaje się on być główną osią całej historii.

 

 

Oprócz wspomnianych Jennifer Lawrence i Chrisa Pratta na ekranie zobaczymy między innymi Laurence’a Fishburne’a, Michaela Sheena oraz Kimberly Battistę. Obsada filmu pierwotnie miała wyglądać zupełnie inaczej - z roli, która ostatecznie przypadła Prattowi, zrezygnował Keanu Reeves, natomiast przed wyborem Jennifer Lawrence twórcy filmu zastanawiali się nad zatrudnieniem Reese Whiterspoon, Rachel McAdams lub Emily Blunt.

 

Reżyserią zajmie się Norweg Morten Tyldum, którego widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim jako odpowiedzialnego za film Gra tajemnic z 2014 roku, opowiadającego historię życia genialnego matematyka Alana Turinga, w którego wcielił się Benedict Cumberbatch. Tyldum również nie był pierwszym wyborem, jeśli chodzi o stanowisko reżysera - przed nim z tej roli zrezygnowali Gabriele Muccino, Marc Forster i Brian Kirk. Miejmy nadzieję, że te wszystkie zawirowania nie zaszkodziły filmowi i spełni on oczekiwania widzów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska