Lewitujące szklanki do whisky

Lewitujące szklanki do whisky

Takie szklanki przydałyby się w domu każdemu z nas. Po co? No jak to? Dla piorunującego efektu! Czy wyobrażacie sobie lepiej smakującą whisky niż ta, która lewituje nad waszym stołem?

Co robisz, kiedy wpada do ciebie najlepszy kumpel? Jeśli jest najlepszy – to proste. Oczywiście otwierasz najlepszą whisky i polewasz. Oczywiście o ile ty lub kumpel nie należycie akurat do tej wąskiej grupy facetów, którzy w tym trunku nie gustują. Dla większości dobra whisky jest oczywiście równie smaczna, co efektowna.

 

Ale uwaga! Teraz podanie whisky może wypaść nie tylko efektownie, ale wręcz piorunująco. Wszystko dzięki pochodzącej z Chicago grupie designerów i technologów oraz nieocenionemu dla wszystkich kreatywnych ludzi świata serwisowi Kickstarter. Hojni użytkownicy serwisu we własnym dobrze pojętym interesie zdecydowali się wesprzeć finansowo ten niecodzienny projekt – produkcję szklanek, które lewitują!

 

 

Poważnie. Brzmi jak gadżet z seriali animowanych w stylu Jetsonów albo Futuramy, ale jednak to prawda. Szklanki działają dzięki systemowi magnesów i wytwarzanemu polu elektromagnetycznemu. Krótko mówiąc – naczynie nie unosi się niestety wszędzie, a tylko nad specjalną podstawą. Szklanki wyposażone są w metalową bazę, która pozwala im na unoszenie się w powietrzu, a jednocześnie zaprojektowana jest tak, że nie oszpeca szklanki a wręcz odwrotnie – dodaje oryginalności. Powiedzmy sobie jasno – produkt wygląda bardzo elegancko nawet pomimo tego, że większości kupujących wystarczyłoby przecież, żeby wyglądał jakkolwiek... i lewitował.

 

 

Co jeszcze? Przede wszystkim istotny fakt, że produkt został dostosowany także do innych gustów niż tylko do preferencji miłośników whisky. W ofercie są także lewitujące pokale do piwa, filiżanki do kawy, pucharki deserowe, a nawet talerze i poduszki. Bardzo nam się to podoba. No, może z jednym wyjątkiem. Nie bardzo wyobrażamy sobie sensowne zastosowanie dla lewitującej poduszki.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska