Nie trać twarzy

Nie trać twarzy

Wcale nie na wielki biceps, nie na szybki samochód, nie na gruby portfel. Może trudno w to uwierzyć, ale kobiety patrzą w pierwszej kolejności po prostu na twarz. Zadbaj o nią.

Zadbaj o swoją twarz!

Że zabawną gadką, że cytatami z mądrych ludzi, że komplementami ją zdobędziesz – wiadomo. Ale żeby chciała wysłuchać, cóż za mądrości masz jej do powiedzenia, najpierw oceni, jak wyglądasz. Twarz rzuca się w oczy. To w nią będzie się wpatrywać. Choćbyś ochoczo wypinał muskularną klatę.

 

Twarz jest narażona na różne przypadłości. Stres, klimatyzacja, niedobory snu powodują, że traci swój wigor. Jest szara, nadmiernie przesuszona, podrażniona, szorstka. Nadmiar sebum i rozszerzone pory nie podwyższają naszych notowań. Co smutne – dolegliwości nasilają się z wiekiem.

Sposób na gładką twarz dla mężczyzn?

W japońskiej firmie Shiseido pracują nad swoimi produktami od półtora wieku. Każdą kroplę kremu czy żelu doskonalą tak, by klient miał skórę idealną i gładką. Dla mężczyzn polecają Hydro Master Gel. To taka tarcza ochronna dla naszej twarzy – obroni nas przed czynnikami, które zagrażają jej kondycji.

 

 

W produkcie wykorzystano technologię Hydro Master Gel – zgarnęli za nią nawet IFFSCC Award. To pierwsze wyróżnienie dla linii Shiseido Men. Tajemniczo brzmiąca funkcja pozwala utrzymać nawilżenie skóry. Przy regularnym stosowaniu (czyli rano i wieczorem, dwukrotnie naciskając pompkę) skóra jest miękka i gładka, jak po upojnych wczasach w tropikach.

 

Skład? Nie będziemy się rozpisywać – to Playboy.pl, a nie „Kwartalnik zielarki”. Z grubsza: jest coś takiego jasnota biała (odpowiada na nawilżenie), kora brzozy, wilżyna, która wzmacnia komórki. Ważny jest korzeń piwonii – zapobiega problemom związanym z nadmiernym wydzielaniem sebum. Nie będziesz się świecił na zdjęciach z wakacji.

Cena 169 zł / 75 ml

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska