12 rzeczy, których nie powinieneś mówić na randce

12 rzeczy, których nie powinieneś mówić na randce

Jest fajna, zdecydowanie ci się podoba. Masz szczęście, że zgodziła się pójść z tobą na randkę. Oczami wyobraźni widzisz was już ściśle objętych w łóżku... ale zaczekaj! Uważaj, żeby przypadkiem nie powiedzieć czegoś, co sprawi, że do niczego między wami nie dojdzie. Nigdy.

Wiadomo, każdemu zdarzy się czasami powiedzieć coś, czego żałuje się już po trzech sekundach. Bywa. Randki, zwłaszcza te pierwsze, są jednak w tej materii sytuacjami podwyższonego ryzyka. Jeśli umówiłeś się na spotkanie z kobietą, która wyjątkowo ci się podoba, po prostu musisz uważać! Nie uważając, możesz szybko stracić okazję na następne spotkanie, o czymś więcej nawet nie mówiąc.

 

Sporządziliśmy dla was krótką listę takich kardynalnych błędów. Oto 12 rzeczy, których zdecydowanie nie powinna od ciebie usłyszeć. Bo pożałujesz.

 

1. „Hej mała, bolało jak spadłaś z nieba?”

Ani ten, ani żaden inny spośród najbardziej debilnych tekstów na podryw nie przypadnie jej do gustu. Gwarantujemy. Ale zaraz, zaraz. Przecież gdybyś powiedział coś takiego na samym początku w ogóle nie umówiłbyś się z nią na randkę.

 

2. „Widziałem na Facebooku, że miałaś fajne wakacje!”

Że co? Przyznajesz się do tego, że kompulsywnie przeglądałeś jej profil na długo zanim w ogóle do niej zagadałeś? A co robiłeś przeglądając? Odejdź, ty maniaku!

 

3. „Właściwie całkiem dobrze wiedzie mi się pod względem finansowym...”

No prosimy! To pierwsza randka – co ją to obchodzi? Ona chce cię lepiej poznać. Ciebie, twój charakter, twoje poczucie humoru. Nie stan konta.

 

 

4. „Dokąd chciałabyś pójść?”

To najczęściej popełniany błąd przez nowicjuszy. Wbij sobie do głowy raz na zawsze: kiedy zapraszasz kogoś na randkę, musisz dobrze wiedzieć co planujesz. I zaproponować to. Bo facet musi umieć zainteresować kobietę, być pełen inicjatywy i wykazywać się zdecydowaniem. W najgorszym wypadku na pytanie o to gdzie chce iść, kobieta może nawet odpowiedzieć: do domu. Już wiesz dlaczego?

 

5. „Moja mama używa tego zapachu!”

Jeśli to prawda – nie jesteśmy pewni czy sam nadal chcesz pójść z tą dziewczyną do łóżka... Ale jeśli odpowiedź mimo wszystko jest twierdząca to, dobrze radzimy, spostrzeżenie zachowaj dla siebie!

 

6. „Wszystko w porządku? Wyglądasz na zmęczoną”

Komplemenciarz z ciebie, co? Pamiętaj, nawet jeśli po ludzku się o nią martwisz, nie mów jej tego na pierwszej randce. Zabrzmi obraźliwie.

 

7. „Nienawidzę swojej pracy!”

Powyższe słowa nie mogą paść z wielu powodów. Pierwszy – kobiety chcą umawiać się z ludźmi sukcesu, a ci z denerwującą pracą na pewno do nich nie należą. Drugi – kobiety nie chcą słuchać narzekania, a już na pewno nie na pierwszej randce. Trzeci – na pierwszej randce masz być przede wszystkim zabawny, interesujący i błyskotliwy. Dalej nawet nie chce nam się wyliczać.

 

 

8. „Jesteś świetna, zupełnie inna niż moja poprzednia dziewczyna”

Byłeś w związku? W porządku, przecież nic z tym złego. Ale dlaczego chcesz mówić o nim coś złego dziewczynie, z którą dopiero co się spotkałeś?

 

9. „Och, uwielbiam to miejsce. Jestem tu właściwie codziennie”

Czyli nie wysiliłeś się za bardzo w wyborze miejsca na randkę, co? A powinieneś! Wysilić się lub przynajmniej sprawiać takie wrażenie. Nie musimy też chyba mówić, że wiele zależy od tego jakie to miejsce. Codzienna obecność w pijalni wódki czy nawet zwykłym barze nie sprawi, że wydasz się najatrakcyjniejszą partią. No, chyba że dziewczyna ma wyraźny brzuch piwny i jedzie od niej gorzelnią.

 

10. „Siedzimy tu razem już 20 minut, a wciąż nie wiem jakim cudem jesteś singielką”

Cóż, istnieje ryzyko, że po takich słowach ona się rozpłacze. Brak stałego partnera może mieć najróżniejsze przyczyny. A poza tym chyba słyszysz, że takie słowa brzmią po prostu obraźliwie!

 

11. „Niektórzy mówią, że jestem dupkiem, ale tak naprawdę jestem po prostu bardzo pewny siebie”

Nie wiemy jak ci to powiedzieć... ale wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście jesteś dupkiem.

 

12. „Kocham cię!”

Jeśli na pierwszym spotkaniu powiesz jej, że ją kochasz, to znaczy, że coś jest z tobą nie tak. Nie ma nawet co dłużej się zastanawiać. Przyznaj się: chyba dawno nie zbliżałeś się do żadnej kobiety, co?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska