Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Gwiazdy na imprezie #BLUENIGHT by Absolut: Piróg, Maślak, Majdan, Halejcio

2016-09-28
Gwiazdy na imprezie #BLUENIGHT by Absolut: Piróg, Maślak, Majdan, Halejcio

23 września elektryzujący lineup polskich artystów rozgrzał scenę klubu LOFT44 do… niebieskości. Podczas #BLUENIGHT by Absolut królowały niezwykłe emocje i tworzyły się niezapomniane wspomnienia. Na wyjątkowej muzycznej imprezie bawiło się blisko 700 osób, wśród których nie zabrakło także znanych twarzy. Pojawili się m.in. Michał Piróg, Klaudia Halejcio, Radosław Majdan i Rafał Maślak.

Do muzyki występujących na żywo artystów: zespołów Divines, BOKKA, The KDMS, Flirtini oraz Julii Marcell, bawili się także Piotr Metz, Leszek Stanek, Lidia Kopania, Bilguun Ariunbaatar i blogerki Iza Warszawska (z bloga „Warszawska Lala”) oraz Sylwia Nowak. Imprezę prowadziła Gabi Drzewiecka, znana z audycji kulturalnych w Radiu ZET Chilli i wywiadów z muzykami dla Dzień Dobry TVN.

 

Wyjątkowe koncerty to nie jedyny powód, dla którego ta noc na długo pozostanie we wspomnieniach uczestników. Tej nocy dzięki marce Absolut królowały emocje i spontaniczność. Uczestnicy imprezy jako pierwsi w Europie mieli okazję zobaczyć na żywo nową, limitowaną edycję butelki Absolut.

 

Wydarzenie otworzył duet Divines, który obecnie pracuje na debiutancką płytą. Po tak świetnym występie na te płytę z niecierpliwością czekać będą również goście #BLUENIGHT by Absolut. Sceną zawładnęła także Julia Marcell, dla której ten rok był przełomowym momentem w karierze, dzieki płycie „Proxy”. Kolejna z gwiazd wieczoru - BOKKA
to zdecydowanie jeden z najbardziej niezwykłych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Podczas #BLUENIGHT by Absolut artyści jak zawsze wystąpili incognito, swoje twarze ukrywając w maskach. W ten sposób chcą kierować uwagę słuchaczy na to, co jest dla nich najważniejsze – muzykę.

 

#BLUENIGHT by Absolut to zabawa bez wytchnienia i muzycznej nudy. O najwyższy poziom imprezy świetnie zadbał także zespół The KDMS. Ten międzynarodowy duet łączy hipnotyczny rytm z uzależniającą popową melodią i mądrym tekstem, a to rzadkie osiągnięcie w dzisiejszym świecie stereotypowej muzyki klubowej.

 

 

Zapraszamy na relację foto z jedynej w roku #BLUENIGHT by Absolut.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska