W Paryżu powstanie pierwszy park dla nudystów

W Paryżu powstanie pierwszy park dla nudystów

Paryż wciąż części z nas kojarzy się z miejscem pełnym wyuzdania i seksualnej bezpośredniości. I nie chodzi tu tylko o Moulin Rouge, Serge'a Gainsbourga i film „Marzyciele”, ale o całą francuską obyczajowość. Już niedługo wszyscy, którzy podzielają to skojarzenie, będą mieli kolejny dowód na rozwiązłość Francuzów.

Jak poinformował cztery dni temu serwis France24, władze Paryża już wkrótce otworzą w stolicy Francji pierwszy park, dedykowany osobom, które lubią sobie od czasu do czasu poprzebywać na łonie natury bez ubrań. Najchętniej wraz z innymi osobami o podobnych upodobaniach. Innymi słowy: w Paryżu powstanie pierwszy park dla nudystów. Taka atrakcja będzie mieściła się w pobliżu jednego z miejskich jezior.

 

Z dobrą wiadomością łączy się zła. Niestety od tej pory obnażenie się w jakimkolwiek innym miejscu publicznym na terenie Paryża będzie groziło bardzo wysoką grzywną. Naprawdę wysoką – chodzi nawet o 15 tys. euro. Warto pamiętać, że jako „obnażanie się” sklasyfikowane jest także noszenie stringów.

 

Warto wiedzieć, że we Francji działa 100 plaż dla nudystów i ponad 20 tys. innych miejsc, w których bezkarnie mogą się oni rozbierać, co czyni z Francji ulubione miejsce wakacji nudystów z całego globu. Szkopuł w tym, że żadne z tych miejsc nie znajdowało się na terenie Paryża. No, może poza restauracją, w której można zjeść posiłek bez ubrań i o której już w naszym serwisie wspominaliśmy.

 

Dla wypowiadającego się na ten temat paryskiego radnego sprawa wydaje się prosta. Stwierdził on, nie owijając w bawełnę, że skoro takie miejsca przyciągają do Francji turystów z całej Europy i świata – dlaczego nie stworzyć czegoś podobnego także w Paryżu? Krótko mówiąc, w całej sprawie widzi on właściwie tylko plusy. Redakcja PLAYBOY.PL może mu tylko przyklasnąć.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska