Zegarek Certina z polskim akcentem

2016-09-30
Zegarek Certina z polskim akcentem

Certina wyprodukowała specjalny zegarek z polskim akcentem. Czyżby szwajcarska precyzja spotykała w nim naszą polską, ułańską fantazję?

Powyższe hasełko narzuca się samo, ale chyba sami przyznajcie, że coś w nim jest. Twórcom zegarka spodobało się, że w Polsce rajdy samochodowe organizuje się już od 1921 roku. Czy nie świadczy to o fantazji? Poza tym ekspresyjny charakter zegarka DS Podium Big Size jest niepodważalny. A precyzja? Przecież obiecuje ją samo sformułowanie „szwajcarki zegarek”.

 

Nowy DS Podium ze sportową, czarną tarczą oraz specjalnym, pamiątkowym deklem o polerowanych i matowych powierzchniach z logo WRC i konturem mapy Polski celebruje jedną z najstarszych imprez w rajdowym kalendarzu. Charakterystyczna, czterdziestoczteromilimetrowa koperta, gumowy pasek z napisami oraz kolorowe elementy to cechy, które znamy ze wcześniejszych wersji tego modelu. Producenci zaręczają, że DS Podium Big Size będzie szczególnie atrakcyjnym dodatkiem dla każdego miłośnika motoryzacji.

 

 

Nowy zegarek firmy Certina jest jednocześnie sportowy i męski. Bezkompromisowe połączenie tych dwóch światów najbardziej widać w detalach. Zresztą przecież nie tak trudno o ich połączenie. Trzeba pamiętać, że w rajdach samochodowych precyzja jest potrzebna w niewiele mniejszym stopniu niż w sztuce zegarmistrzowskiej.

 

Nowy WRC Limited Edition Poland oczywiście wyposażono w słynny system zabezpieczeń CERTINA Double Security DS Concept, który obejmuje szafirowe szkło z obustronną powłoką antyrefleksyjną, zakręcaną koronkę zwieńczoną inicjałami DS oraz zakręcany pierścień lunety. Produkcja specjalnej edycji WRC Limited Edition Poland będzie ograniczona do zaledwie 555 sztuk. A to oznacza, że jednego możemy być pewni – ten kolekcjonerki przedmiot trafi tylko do rąk tych, którym naprawdę na nim zależy. Czy nie tak powinno być w przypadku podobnych zegarków?

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska