Oceaniczny stolik kawowy

Oceaniczny stolik kawowy

Niewiele jest mebli bardziej uprzyjemniających nam codzienne życie niż wygodny i przyjemnie wyglądający stolik kawowy. Ten wygląda nie tylko przyjemnie, ale wręcz efektownie. Jak ocean.

Zgadzasz się z naszą tezą? Większość z was pewnie tak. Jeśli nie, wyobraź sobie następującą sytuację. Wstajesz rano, chwilę wcześniej niż zazwyczaj, bo masz ochotę zacząć dzień nieco wolniej. Niespiesznie przechodzisz z sypialni do salonu. Parzysz sobie kawę w swoim ekspresie, siadasz i zaczynasz dzień od kawy i lektury gazety. Filiżanka spoczywa na twoim designerskim stoliku, który wyglądem przypomina ocean. A ocean jak to ocean – działa kojąco, jednocześnie dając poczucie wielkości. Z takimi właśnie emocjami kończysz swoją kawę i wchodzisz w dzień. Czujesz, że przyniesie ci on coś dobrego.

 

 

Ale do rzeczy. Taki stolik możesz sprawić sobie już dziś. Oczywiście o ile stać cię na tak ekskluzywny mebel. O cenę możecie zapytać producenta korespondencyjnie, stolik jest bowiem wyprodukowany w ściśle limitowanej edycji – takich mebli jest na świecie tylko 25. Z jednej strony szkoda, bo chciałoby się więcej. Z drugiej jednak – wyobraźcie sobie scenkę, którą otworzyłem tekst – posiadacz tego mebla musi czuć się naprawdę wyjątkowo.

 

 

A zdecydowanie wygląda to nieźle, zobaczcie na zdjęciach! W tym przypadku design nie oznacza ani „motywów akwatycznych”, ani jedynie zielono-błękitnego, oceanicznego koloru. Stolik imituje raczej widziany z wysokości fragment oceanu, razem z jego nieregularnościami i rozchodzeniem się fal.

 

 

Stolik został wyprodukowany przez londyńską firmę Duffy, która stara się projektować meble łączące w sobie funkcjonalność i wygląd, który powinien zadowolić nawet wybrednych miłośników sztuki designu.

 

 

Przy okazji: fanom efektownego designu w mieszkaniu przypominamy o półkach stworzonych specjalnie dla superbohaterów.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska