Dokąd z nią pójść? Ciekawe miejsca na randkę

2016-10-07
Dokąd z nią pójść? Ciekawe miejsca na randkę

Jeśli chcesz zrobić na niej wrażenie, musisz działać kompleksowo. Oczywiście sam powinieneś dobrze wyglądać, a także być błyskotliwy i dowcipny, ale na randce liczą się też sceneria i atrakcje inne niż ty. Podpowiadamy w jakie miejsca najlepiej ją zabrać, żeby osiągnąć sukces.

Na samym początku wyjaśnijmy sobie jedno – randka randce nierówna. Wszystko powinno zależeć przede wszystkim od tego, z kim na nią idziesz, jaka jest ta osoba, a także czy to pierwsza randka czy któraś z kolei. A więc najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej kobiety (pamiętaj, że to umiejętność „czytania” kobiet robi z ciebie playboya), wyczucie sytuacji i nie kierowanie się w swoich wyborach niezmiennym schematem.

 

Gdzie zabrać ją na pierwszą randkę?

Istnieje przede wszystkim jedna zasada, którą powinieneś kierować się w wyborze miejsca na pierwszą randkę. Jaka? Nie możesz przedobrzyć. Najważniejsze, żebyście mogli się wzajemnie poznać i żeby ona była zainteresowana przede wszystkim tobą. A zatem zwykle nienajlepszym pomysłem okazują się miejsca zbyt tłoczne, w których bardzo dużo się dzieje. A nawet jeśli już wybierzesz takie miejsce (na przykład koncert) – koniecznie musicie po wszystkim udać się w jakieś ustronne miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać spokojniej. Choćbyś był nie wiadomo jak bardzo błyskotliwy i dowcipny – nie przebijesz się ze sobą przez ścianę dźwięku na rockowym koncercie.

 

Z podobnych przyczyn nienajlepszym pomysłem może okazać się osławione kino czy (wersja dla bardziej eleganckich) teatr. To bardzo dobre i sprawdzone sposoby, ale na randkę piątą, nie pierwszą. Pierwsza randka w kinie może wypaść wręcz niezręcznie – umówiliście się, więc raczej się sobie podobacie, a przez dwie godziny trwania filmu siedzicie obok siebie ani nie rozmawiając, ani się nie dotykając, patrząc tylko na ekran (w dodatku istnieje przecież ryzyko, że film okaże się słaby). Można sobie wyobrazić lepsze scenariusze, prawda? Setki lepszych scenariuszy.

 

Neutralne, ale raczej trafione miejsca na pierwszą randkę to kawiarnie i bary (tylko dobrze rozegraj delikatną kwestię tego, kto płaci). Neutralność możesz zresztą zawsze zniwelować, wybierając miejsca z charakterem. W końcu w większych miastach nie brakuje dziś ciekawych, malowniczych klubów. Najlepiej oczywiście, żeby było to miejsce trochę mniej znane – zaplusujesz, jeśli pokażesz jej coś, czego do tej pory nie widziała. Pamiętaj jednak, że podejmujesz też pewne ryzyko – wybierając coś bardzo wyrazistego ryzykujesz, że to miejsce nie przypadnie jej do gustu. Jeśli jednak wiesz o niej na tyle dużo, że potrafisz przewidzieć jej preferencje – koniecznie to wykorzystaj. I nie przyznawaj się, że była to kwestia wiedzy, nie intuicji.

 

Najważniejsze są okoliczności

Wszystko zepsujesz, jeśli wybierzesz miejsce, które nie pasuje do okoliczności. Mówiąc najprościej, jeśli idziecie do parku, upewnij się, że nie będzie padało, a jeśli wybierasz klub – że akurat nie będzie się w nim odbywał metalowy koncert albo set beznadziejnego DJ-a. Możesz iść na plażę, ale latem, a możesz na lodowisko, ale tylko jeśli umiesz i lubisz jeździć na łyżwach.

 

W ogóle na pewno niczego nie udawaj. Randki są po to, żeby dobrze się na nich bawić. Jasne, ona ma się dobrze bawić, ale ty też. Naprawdę wyobrażasz sobie, że w przeciwnym wypadku zdołasz ją oczarować? Jeśli nie lubisz komedii romantycznych – nie chodź z nią na nie do kina. Jeśli nie lubisz kuchni włoskiej – wybierz inną restaurację. Ona kocha paintball, ale ty nie cierpisz turlać się po lesie w stroju moro – czy na pewno do siebie pasujecie?

 

Co jeszcze? Stanowcze nie mówimy randkom w domu. W twoim lub jej domu randka może się ewentualnie skończyć – o ile zdołasz ją oczarować. Jeśli jednak masz nadzieję na to, że pójdziecie do łóżka – na pewno nie zapraszaj jej od razu do domu. To jak zaproszenie do seksu i nie każdej kobiecie może się to spodobać. Ona nie może pomyśleć, że idziesz na łatwiznę! Zdyskwalifikuje cię to już na starcie.

 

Nie podaliśmy typów konkretnych miejsc. To nie przypadek. Po pierwsze – nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich wartych odwiedzenia miejsc w Polsce i na świecie. Po drugie – pamiętaj, że najważniejsza jest twoja inwencja. Wybór miejsca jest ważny, ale ostatecznie uwodzisz ją przecież ty.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska