Tenis stołowy i luksus - jedno nie wyklucza drugiego

Tenis stołowy i luksus - jedno nie wyklucza drugiego

Lubicie tenis stołowy? Jeśli tak – sprawdźcie ten stół! Możecie być pewni, że na niczym bardziej luksusowym nie da się uprawiać tego sportu.

Jakie związane ze sportem elementy willi kojarzą wam się z luksusem? Przed wypasionym, dwustumetrowym domem można wykopać basen, bardzo dobrze sprawdza się też kort tenisowy (w końcu to sport arystokratów). Golf chyba jednak nie – pole golfowe przed domem to raczej przesada (wyglądałoby to raczej jak dom przed polem golfowym). Teraz dzięki firmie 11 Ravens do stawki wchodzi też stół do tenisa stołowego. Zdziwieni? Tylko zobaczcie!

 

Firma 11 Ravens znana jest właśnie z produkcji takich stołów. Oczywiście nie takich, na których w młodości graliście na osiedlach ani takich, jakie pamiętacie z lekcji wf-u. Firma produkuje najbardziej luksusowy sprzęt do ping ponga, jaki w życiu widzieliście. Jeśli więc uwielbiacie ten sport, a przy uprawianiu go chcielibyście dodatkowo poczuć powiew luksusu – zapoznajcie się z ich ofertą.

 

 

Nam chodzi przede wszystkim o model, który widzicie na zdjęciu. Czy już na pierwszy rzut oka nie wygląda jak dzieło sztuki. Uwierzcie, jest nim. Każdy pojedynczy stół jest wykonywany całkowicie ręcznie z najwyższej klasy materiałów. Nie zarysuje się, choćbyście co minutę uderzali w niego paletką (co oznacza, że przegrana skutkuje tylko problemem ambicjonalnym, a nie uszkodzeniem stołu wskutek nerwowego uderzenia).

 

Każdy stół powstaje wyłącznie przy użyciu ekologicznych materiałów, głównie po prostu drewna. Jeśli chodzi o kolor – możesz wybrać sam. Bo, jak się zapewne domyślacie, stoły wykonywane są na zamówienie i w pełni customizowane pod chętnego klienta.

 

 

Cena? Dla większości populacji zaporowa. Waha się w granicach od 26 tys. do 48 tys. dolarów. Czyli, delikatnie mówiąc, nie każdego na taki stół stać. I to w tym wszystkim chodzi.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska