Jaki film obejrzeć wieczorem z dziewczyną?

2016-10-07
Jaki film obejrzeć wieczorem z dziewczyną?

Jeśli dziewczyna na Twoje pytanie „Czy wpadniesz do mnie wieczorem obejrzeć film?” odpowiedziała twierdząco, już odniosłeś mały sukces. Teraz tylko pozostaje odpowiednio się przygotować.

Niedawno wspominaliśmy o tym, jaki film do obejrzenia z dziewczyną powinniście wybrać, jeśli obiekt Waszych westchnień zgodzi się na odwiedzenie Was w mieszkaniu. Dziś rozszerzymy nieco temat i oprócz trudnego tematu wyboru odpowiedniego filmu skupimy się także na tym, jak odpowiednio przygotować się do wizyty dziewczyny.

 

Jak przygotować się na wieczór z dziewczyną?

 

Gdy już mamy pewność, że będziemy gościć u siebie kobietę należy zacząć od rzeczy pozornie banalnej i oczywistej, ale wielu samotnie mieszkających facetów może o niej zapomnieć – trzeba koniecznie dokładnie posprzątać mieszkanie. Należy przy tym pamiętać o tym, że nasze standardy czystości mogą mocno odbiegać od standardów kobiecych. Gdy już uporacie się z tym niełatwym zadaniem czas pomyśleć o tym, jak przebiegnie to spotkanie.

 

Należy przede wszystkim zatroszczyć się o kolację – jeśli dziewczyna odwiedzi Was po raz pierwszy, przygotowanie wystawnej kolacji ze świecami może ją nieco przestraszyć (nie jest to rzecz jasna reguła, a wszystko oczywiście zależy od charakteru dziewczyny). Każda jednak (lub prawie każda kobieta) doceni, jeśli samodzielnie przygotujecie jedzenie (nie zapominając przy tym o składnikach, które mogą potem zaprocentować w sypialni, czyli afrodyzjakach). Nawet dysponując niewielkimi umiejętnościami kucharskimi można przyrządzić potrawę, która nada się na wieczór – należy przy tym pamiętać, aby nie przygotować niczego, co stwarza problemy przy jedzeniu, więc skrzydełka kurczaka lub spaghetti zdecydowanie odpadają. Dziewczyna nie po to ubrała się ładnie, żeby się ubrudzić sosem pomidorowym.

 

Można oczywiście zaproponować alkohol, chociaż nie należy być przy tym nachalnym i nie robić tego na samym początku spotkania. Jeśli alkohol, to najbezpieczniejszym wyborem będzie wino. Odradzamy piwo – to napój kojarzący się raczej z męskimi wieczorami i (nie daj Boże) wódka. Dziewczyna może pomyśleć, że chcecie ją upić. W przypadku odmowy lepiej odpuścić sobie namowy w stylu „a może jednak?” i „no chociaż troszeczkę” – chyba nikt nie lubi obcować z ludźmi nachalnymi. Gdy już będziecie włączać film, możecie zapalić jedną-dwie świeczki, jednak lepiej z tym nie przeszarżować – pokój wypełniony świeczkami i zapachowymi kadzidełkami może i wygląda dobrze w filmach, ale w rzeczywistości sprawi raczej tandetne wrażenie.

 

Jaki film obejrzeć wieczorem z dziewczyną?

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy, nie ma wielkiego sensu silenie się na nie wiadomo jaką oryginalność i obeznanie w świecie kinematografii. Nawet, jeśli jesteście zapalonymi kinomanami obeznanymi w twórczości undergroundowych, niezależnych reżyserów z Bałkanów, lepiej nie starajcie się na siłę zaimponować tym dziewczynie – może Was wziąć za dziwaków.  

 

Nie należy się też bać komedii romantycznych – chociaż oczywiście sporo filmów z tego gatunku to przesłodzony chłam, to można wśród z nich znaleźć takie obrazy, które można obejrzeć bez poczucia żenady. Powtórzymy się, ale to istotna kwestia – film ma się podobać przede wszystkim dziewczynie, nie Wam. Unikać należy przede wszystkim filmów z dużą ilością przemocy – takie filmy zostawcie raczej na domówki z kumplami, a także zbyt brutalnych horrorów.


Przede wszystkim zalecamy jednak podejście do całej sprawy z luzem i poczuciem humoru – życzymy powodzenia i oby sprawy potoczyły się w taki w taki sposób, abyście mogli skorzystać z naszych rad zawartych chociażby w TYM artykule.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska