Black Mirror - oficjalny zwiastun trzeciego sezonu

Black Mirror - oficjalny zwiastun trzeciego sezonu

Trzeci sezon serialu Black Mirror zadebiutuje już 21 października 2016 roku. Właśnie otrzymaliśmy oficjalny zwiastun tej oczekiwanej przez wielu produkcji.

Najpierw pojawiła się dość enigmatyczna informacja na twitterowym koncie Black Mirror, a chwilę później świat dowiedział się, że za trzecią serię Czarnego lustra będzie odpowiadał Netflix (poprzednie dwie serie, czyli w sumie sześć odcinków, były dziełem brytyjskiego kanału Channel 4). Do startu trzeciego sezonu zostało już naprawdę niewiele czasu, więc aby podgrzać atmosferę, Netflix opublikował jego zwiastun:

 

 

Ci, którzy dotąd nie widzieli ani jednego odcinka serialu stworzonego przez Charliego Brookera, powinni jak najszybciej nadrobić zaległości. Black mirror opowiada o zagrożeniach, które niesie ze sobą stały i nieuchronny rozwój technologii otaczającej człowieka, takiej jak smartfony oraz media społecznościowe. W dość dobitny i nierzadko szokujący sposób twórcy serialu przestrzegają widzów przed konsekwencjami bezrefleksyjnego zaufania tym wynalazkom, które wkraczają w coraz bardziej intymne sfery naszego życia.

 

W trzeciej serii pojawi się kilku aktorów doskonale znanych widzom innych hitowych, serialowych produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymi Jerome’a Flynna, który wcielił się w rolę najemnika Bronna w Grze o tron, Michaela Kelly, czyli Douga Stampera z House of Cards oraz Kelly Macdonald, czyli odtwórczynię roli Margaret Thompson w Zakazanym imperium. Większość epizodów została napisana przez twórcę serialu Charliego Brookera, za jeden odpowiada Dan Trachtenberg, a jeszcze jeden to dzieło Rashidy Jones i Michaela Schura, znanych z Parks and Recreation.

 

Jak dotąd widzowie mogli obejrzeć siedem odcinków serialu (oprócz dwóch standardowych serii wyemitowanych przez Channel 4 pojawił się specjalny odcinek świąteczny, który miał premierę 16 grudnia 2014 roku). W 2012 roku dostał nagrodę Emmy za najlepszy serial wyprodukowany poza Stanami Zjednoczonymi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska