Crystal Head Vodka Aurora Magnum – imponująca i przerażająca

Crystal Head Vodka Aurora Magnum – imponująca i przerażająca

Kanadyjska firma wytwarzająca wódki z segmentu premium postanowiła we współpracy z jubilerami z The Great Frog stworzyć jedyny w swoim rodzaju trunek. Efekt jest imponujący.

Wspólne dzieło Crystal Head Vodka oraz The Great Frog otrzymało nazwę Crystal Head Vodka Aurora Magnum. Butelka, tak jak w przypadku innych propozycji tego producenta, jest oczywiście w kształcie czaszki, ale to co ją odróżnia od pozostałych to zakrętka – ma ona bowiem postać złotej korony. Dzięki temu prezentuje się jeszcze bardziej imponująco od i tak przyciągającej wzrok „zwykłej” butelki Crystal Head.

 

 

Butelka trafi do sprzedaży w grudniu 2016 roku, ale o zakup nie będzie łatwo, chociażby ze względu na cenę, która została ustalona na 10 tysięcy funtów. Skąd taka kwota? Korona, która służy jako korek do butelki, nie jest bynajmniej zwykłym plastikiem pomalowanym na złoto. Została bowiem wykonana ręcznie, tradycyjnymi metodami, pokryta 18-karatowym złotem oraz ozdobiona ponad stoma kamieniami szlachetnymi, wśród których znalazły się rubiny, szafiry, granaty, ametysty oraz czarne diamenty.

 


Czy ta wyjątkowa butelka wódki jest warta swojej ceny? Kolekcjonerzy oryginalnych trunków z pewnością zwrócą na nią uwagę, chociaż cena jest kosmiczna i dla wielu zaporowa. Z drugiej strony, trudno wyobrazić sobie równie imponujący sposób na wywarcie wrażenia na kimś, niż poczęstowanie go wódką w butelce w kształcie czaszki, ozdobionej złotą koroną z kamieniami szlachetnymi. Absolutny must-have dla wszystkich potencjalnych arcywrogów Jamesa Bonda i innych czarnych charakterów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska