Bohaterowie sesji z Kasią Moś do adopcji!

2016-10-12
Bohaterowie sesji z Kasią Moś do adopcji!

Kiedy namawialiśmy Kasię Moś, by wzięła udział w sesji dla PLAYBOYA, ta postawiła warunek. Chętnie zapozuje naszemu fotografowi, ale chce by sesja miała jasny przekaz: zwierzęta to nasi przyjaciele i powinniśmy pomagać im jak możemy. Zgadzamy się z tym więc pomyśleliśmy: „Dlaczego nie?”.

Wspólnie z Kasią postanowiliśmy, że da się ona sfotografować otoczona przez psy. Wśród nich znalazły się oczywiście również zwierzaki bezpańskie. Dogadaliśmy się z ludźmi z warszawskiego schroniska „Na Paluchu”, którzy przyjechali do nas z pięcioma dzielnymi i miłymi psami chętnymi do pozowania w Puszczy Kampinoskiej. Wszystkie były grzeczne i cierpliwe, a czy możecie sobie wyobrazić lepszy test osobowości?

 

Do rzeczy: zwierzaki spodobały nam się na tyle, że postanowiliśmy im pomóc. Krótko mówiąc, jeśli chcecie mieć psa (albo chcą tego wasze dziewczyny lub dzieci) – nie znajdziecie lepszych zwierzaków niż te, które pomogły nam w sesji. Poważnie. Zatem poznajcie się!

 

Dudek

Dudek to dojrzały i poważny pies, który wyglądem przypomina małego owczarka niemieckiego, ale ma zgrabniejsze tyle łapy. Ma 9 lat, ale w jego przypadku powiedzenie „nie nauczysz starego psa nowych sztuczek” nie jest zbyt blisko prawdy. Dudek zrobi wszystko, i chętnie nauczy się czegoś nowego pod warunkiem, że będzie odpowiednio zmotywowany smakołykiem. Potrzebuje właściciela, który bez ogródek powie mu co wolno, a czego nie. Dudek nie chce wylewnych pieszczot, woli stanowczego pana, który będzie tak samo poważny jak on. Pasuje mu tryb męskiej przyjaźni.

 

Zobacz profil Dudka na stronie schroniska!

 

Atut

To ważący 36 kg, ośmioletni arystokrata. Delikatny, wrażliwy i opanowany Atut bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest inteligentny i szybko uczy się nowych komend. Mimo że to arystokrata – Atut nie jest nadmiernym indywidualistą i łatwo dostosowuje się do nowych sytuacji i otoczenia. Lubi inne psy, choć może rzeczywiście trochę się wywyższa. Potrzebuje nieustannego kontaktu z człowiekiem. To dobra wiadomość, bo spędzanie czasu z Atutem to czysta przyjemność!

 

Zobacz profil Atuta na stronie schroniska!

 

Futrzak

Ma już 11 lat, ale wciąż jest pełen temperamentu. Jeśli chodzi o wzrost, sięga człowiekowi do kolan. Jest wyjątkowo kontaktowy i uwielbia spędzać jak najwięcej czasu z ludźmi. Charakterny. Ma własne zdanie i lubi je manifestować, dlatego istotne jest, żeby jego przyszły właściciel nie tylko rozpieszczał go głaskaniem (które uwielbia!), ale również potrafił być zdecydowany i rozumiał działanie psiej psychiki. Jeśli się z nim dogadasz, odwdzięczy ci się z nawiązką. Ale coś za coś – Futrzak raczej nie przepada za obcymi psami. Co jeszcze? To romantyk, który wprost uwielbia długie spacery.

 

Zobacz profil Futrzaka na stronie schroniska!

 

Mario

Dusza-człowiek – tak można by powiedzieć o Mario, gdyby tylko był człowiekiem. Wiecznie zadowolony i towarzyski, lubi dokazywać na świeżym powietrzu. Przepełnia go energia! W swoim żywiole jest na spacerze, kiedy można bawić się patykami, piłkami i wszystkim, co zwykle wzbudza zainteresowanie psów. Lubi dominować – dlatego nadaje się raczej do roli jedynego psa w domu. Ma już 7 lat, ale jest typem wiecznego szczeniaka. Na pewno świetnie dogada się z właścicielem o podobnym usposobieniu!

 

Zobacz profil Maria na stronie schroniska!

 

Na zachętę!

Z radością informujemy, że podczas sesji z Kasią był z nami jeszcze wiecznie uśmiechnięty Kajtek, który przez ten czas zdążył znaleźć sobie dom. Kajtku, redakcja PLAYBOYA życzy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 

fot. Tomasz Mąkolski

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska