Biustonosze to piekło dla kobiecych piersi!

2018-05-30
Biustonosze to piekło dla kobiecych piersi!

Jeśli twoja dziewczyna, żona, kochanka, narzeczona (albo jakakolwiek kobieta na świecie) wciąż nosi biustonosz, przeczytaj jej na głos poniższy tekst. Naukowcy potwierdzili to, co każdy mężczyzna wie doskonale, a mianowicie, że staniki to największe zło. Zło dla kobiet!

Bieliźniarscy giganci przekonują, że właściwie dobrany stanik jest dobry dla zdrowia i urody. Dla zdrowia, bo przeciwdziała bólowi kręgosłupa, szczególnie u kobiet, które mają obfity biust. A dla urody, bo zapobiega zmorze pięknej połowy ludzkości, czyli obwisaniu piersi wraz z wiekiem.

Tymczasem prawda leży po przeciwnej stronie. Jeśli kobiety chcą być zdrowe, żeby nie bolały ich kręgosłupy, a na dodatek chcą przeciwstawić się grawitacji, powinny natychmiast spalić wszystkie biustonosze.

Biustonosze to zło!

Prof. Jean-Denis Rouillon z Uniwersytetu w Besançon prowadził swoje badania przez 15 lat. W tym czasie pod jego okiem było 330 kobiet. Badał je regularnie, dokonywał pomiarów. Oto co ma do powiedzenia: - Medycznie, fizycznie i anatomicznie - piersi nie odnoszą żadnych korzyści z tego, że podtrzymują je biustonosze. Jest odwrotnie – mówi prof. Rouillon.

Jego studia nie pozostawiają wątpliwości: kobiety noszące biustonosze miały piersi bardziej obwisłe od tych, które tego nie robiły. Atrybuty kobiecości tych ostatnich były też zdrowsze i jędrniejsze.

Ból znika bez stanika

W sukurs Francuzowi przychodzą badacze ze szpitala uniwersyteckiego University of Wales. Profesor Robert Mansel i doktor Simon Cawthorn sprawdzali wpływ biustonoszy na ból pleców. Zajęło im to pół roku, sprawdzonych zostało kilkaset kobiet. Okazało się, że te, które nie nosiły staników, skarżyły się na bóle rzadziej i były one mniej dolegliwe. Z kolei wśród pań noszących biustonosze, które z nich zrezygnowały, bolesność kręgosłupa spadła o 7 proc.

Wygląda na to, że mamy do czynienia z jedną z większych mistyfikacji w dziejach. To, co sprzedawane jest kobietom jako pomagające im, w rzeczywistości przeszkadza im, dostarcza bólu i sprawia, że stają się brzydsze.

Już nawet nie wspominamy o tym, jak źle działają biustonosze na nas. Precz z nimi!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska