Mała dziurka: seksowna bielizna z Polski!

2016-10-18
Mała dziurka: seksowna bielizna z Polski!

Polska moda ma się różnie. Jedni twierdzą, że fantastycznie, inni że raczej średnio. Po obejrzeniu zdjęć z sesji nowej rodzimej marki na bieliźniarskim rynku – Le Petit Trou – zaczynamy zaliczać się do pierwszej grupy. Wy także?

 

Amerykański sposób robienia interesów ma coraz więcej naśladowców w naszym kraju. Z grubsza polega on na tym, że pracuje się w dużej, renomowanej firmie, zdobywa doświadczenie i kontakty, dając z siebie jak najwięcej. A po jakimś czasie, pozostając w niej lub odchodząc (to bez znaczenia), uruchamia się własny biznes: jako dodatkową aktywność lub próbę urzeczywistnienia marzeń.Tak właśnie zrobiła Zuzanna Kuczyńska, z polskiej edycji „Elle”. Fascynuje się modą i wszystkim, co piękne. Jest autorką licznych okładek i sesji mody w swoim magazynie. Odpowiada też za wizerunek wielu gwiazd i osób publicznych. Jak sama pisze „z potrzeby posiadania bielizny zmysłowej, pięknej i wygodnej - innej niż ta dostępna na rynku – stworzyła Le Petit Trou”.

Nazwa firmy oznacza „mała dziurka”. Właśnie ona jest znakiem charakterystycznym wielu z bieliźniarskich pomysłów (choć nie wszystkich) Zuzanny Kuczyńskiej. Dziurka – z naszego, męskiego punktu widzenia - nadaje majtkom seksowności.

Trzymamy kciuki za rozwój i mamy nadzieję, że kolejne projekty będą równie zmysłowe.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska