Madonna obiecała: "ustami zrobię dobrze każdemu". Jest jeden warunek...

2016-10-20
Madonna obiecała: "ustami zrobię dobrze każdemu". Jest jeden warunek...

Madonna - artystka, która potrafi szokować, jak żadna inna - po raz kolejny utrwaliła ten obraz. Na swoim koncercie obiecała fellatio każdemu. Jest jeden warunek, w nadchodzących wyborach musi poprzeć Hillary Clinton.

Amerykańskie wybory wkroczyły w decydującą fazę. Głosowanie już wkrótce (w sieci można robić to już teraz). Listopadowe starcie szykuje się na jedno z najbardziej emocjonujących w historii.

 

Dlaczego? Bo naprzeciwko siebie stanęli ludzie, których różni naprawdę dużo. Nie tylko płeć, ale styl uprawiania polityki i zapowiedzi. Spokojna Hillary Clinton zetrze się z kontrowersyjnym miliarderem Donaldem Trumpem. Ten ostatni powiedział zresztą ostatnio, że jeśli przegra wybory, to nie uzna werdyktu. Takich słów nie wypowiedział nikt przed nim.

 

Gwiazdy show-biznesu, kina, muzyki, kultury po kolei opowiadają się po stronie kandydatów. Trzeba przyznać, że ci sławni stają murem za Clinton, choć wiedzą, że nie jest ona wymarzonym kandydatem. Robert Downey Jr wraz z innymi nakręcili reklamowy film, w którym ostrzegają przed Trumpem. O krok dalej poszedł Robert De Niro. Wielki aktor po prostu nabluzgał publicznie Trumpowi. Powiedział w wideo zamieszczonym na YouTube, że to świnia, oszust i głupek.

 

Wydaje się, że Madonna postawiła kolejny krok. W wideo, które możecie zobaczyć poniżej, obiecuje każdemu "blowjob", czyli miłość francuską, czyli zrobienie loda. Chwali się, że jest w tym naprawdę dobra! Warunek jaki stawia jest tylko jeden, głos musi być oddany na Clinton, nie na Trumpa.

 

 

Jeśli Hilary Clinton wygra (a wszystko na to wskazuje), do Madonny może ustawić się całkiem spora kolejka chętnych, by spełniła swoją obietnicę. Zobaczymy, jak gwiazda wybrnie ze złożonej obietnicy.

 

Foto: Wikimedia.commons.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska