Strażnicy galaktyki powracają – jest pierwsza zapowiedź

Strażnicy galaktyki powracają – jest pierwsza zapowiedź

Po sukcesie pierwszej części fani nie zadawali sobie pytania, czy druga część powstanie (bo to było oczywiste), a kiedy to nastąpi. Znamy już odpowiedź – Strażnicy Galaktyki 2 pojawią się na ekranach kin 5 maja 2017 roku.

Pierwsza część Strażników galaktyki odniosła sukces, którego chyba mało kto się spodziewał. Patrząc z jednej strony, mieliśmy co prawda do czynienia z bohaterami uniwersum Marvela (co samo w sobie praktycznie zawsze gwarantuje powodzenie finansowe), z drugiej zaś sięgnięto po postaci znacznie mniej rozpoznawalne od chociażby słynnych Avengersów. Pomimo braku Iron Mana, Hulka czy też Wolverine’a wszystko zagrało perfekcyjnie – dzięki dobremu scenariuszowi, wyrazistym postaciom, a przede wszystkim humorowi.

 

Film trafi na ekrany kin 5 maja 2017 roku i chociaż nie mieliśmy jeszcze okazji obejrzeć pełnego, oficjalnego zwiastunu tej produkcji, to reżyser James Gunn postanowił umilić fanom oczekiwanie na premierę i zamieścił krótką zajawkę swojego najnowszego dzieła. Muzyka w tle to utwór „Hooked On A Feeling” grupy Blue Swede.

 

 

W obsadzie drugiej części znaleźli się niemal wszyscy, którzy wzięli udział w „jedynce”. Ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć na ekranie Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Vina Diesela, Dave’a Bautistę oraz Michaela Rookera. Nową postacią ma być ojciec Star Lorda (Pratt), w którego rolę wcieli się prawdziwy weteran Hollywood, czyli Kurt Russell. Portal imdb.com w obsadzie wymienia także Sylvestra Stallone, chociaż jeszcze nie wiadomo, kogo Sly zagra w tym filmie.

 

Krótki sneak peek to nie jedyna zapowiedź Strażników galaktyki 2. Twórcy filmu zaprezentowali także plakat:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska