Pitbull: Niebezpieczne kobiety - premierowy wideo-wywiad z gwiazdami filmu

Pitbull: Niebezpieczne kobiety - premierowy wideo-wywiad z gwiazdami filmu

Już 11 listopada 2016 roku na ekrany kin trafi “Pitbull: Niebezpieczne kobiety”. Właśnie otrzymaliśmy kolejną zapowiedź najnowszego dzieła Patryka Vegi, w której aktorzy opowiadają o swoim udziale w filmie.

Do premiery filmu Pitbull: Niebezpieczne kobiety został niecały miesiąc. Od jakiegoś czasu docierają do nas kolejne informacje na temat tej produkcji - najpierw dostaliśmy materiał z planu, następnie pierwszy i drugi zwiastun. Teraz nadszedł czas na kolejny making of, w którym grający w filmie aktorzy wypowiedzieli się na temat swoich ról. Zobaczcie i posłuchajcie, co na temat Niebezpiecznych kobiet mają do powiedzenia między innymi Artur Żmijewski, Piotr Stramowski i Alicja Bachleda-Curuś:

 

 

Artur Żmijewski nie kryje radości z faktu, że dzięki propozycji zagrania w Niebezpiecznych kobietach po latach będzie miał okazję znów zagrać bohatera negatywnego. Aktorzy podkreślają, że w tej części Pitbulla nie zabraknie charakterystycznego dla serii humoru, którego ma być więcej niż w Nowych porządkach. Mamy nadzieję, że twórcy nie przeholują i nie będziemy mieć do czynienia z komedią.

 

Akcja filmu zostanie przedstawiona tym razem z punktu widzenia kobiet wzorowanych na prawdziwych policjantkach i jest inspirowana rzeczywistymi wydarzeniami. Fabuła skupia się wokół działalności przestępczej słynnej mafii paliwowej. Podjęcie decyzji o nakręceniu kontynuacji nie było wielkim zaskoczeniem – film Pitbull: Nowe porządki obejrzało w kinach ponad 1,5 miliona widzów, a należy mieć na uwadze, że nie był to film wolny od wad.

 

Pitbull został zaplanowany jako trylogia, a Niebezpieczne kobiety to druga jej część po Nowych porządkach, które widzowie mogli obejrzeć w kinach w styczniu 2016 roku. W listopadowym numerze PLAYBOYA znajdziecie wywiad z reżyserem filmu, Patrykiem Vegą - zachęcamy do kupna!


Zdjęcie: Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska