Lab 2 – tytanowe słuchawki z drukarki 3d

Lab 2 – tytanowe słuchawki z drukarki 3d

Rynek słuchawek dousznych jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie – wybierać można spośród modeli od zaledwie kilku złotych do… No właśnie, ile trzeba zapłacić na słuchawki naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju?

Jeśli ktoś chciałby się wyróżnić na ulicy za pomocą słuchawek, powinien się zainteresować ofertą japońskiej firmy S-Next, która zajmuje się tworzeniem sprzętu audio z segmentu premium. Ich najnowsze dzieło to stylowe i unikalne słuchawki douszne, które nabywca otrzymuje w tytanowym pojemniku, inspirowanym stylem steampunk.

 

 

Same słuchawki również zostały w dużej mierze wykonane właśnie z tytanu. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby jak najlepiej emulować przestrzeń pomiędzy źródłem dźwięku a kanałem słuchowym i w ten sposób dostarczyć swojemu użytkownikowi jak najlepszych i najbardziej wiernych oryginałowi wrażeń. Czy audiofile będą zadowoleni ze słuchawek Lab 2? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, natomiast design powinien zadowolić tych, którzy pragną nieco wybiec poza standard – zdecydowanie różnią się od standardowych urządzeń dostępnych na rynku.

 

Słuchawki nie tylko oryginalnie wyglądają, ale również powstają w wyjątkowy sposób, są bowiem wydrukowane za pomocą drukarki 3d. Oczywiście sam druk to nie koniec procesu produkcyjnego – słuchawki poddawane są także zabiegom, które je wygładzają i czynią miłymi w dotyku. Cena, ustalona na poziomie 450 tysięcy jenów (czyli około 17 tysięcy złotych) czynią je najdroższymi słuchawkami pochodzącymi z drukarki 3d na rynku. A także jednymi z najdroższych w ogóle. Firma S-Next ma w planach wyprodukowanie zaledwie 200 par.

 

Tak wygląda proces produkcji słuchawek Lab 2:


Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska