Impreza marzeń! Wybór ukraińskiej Playmate Roku

2016-10-28
Impreza marzeń! Wybór ukraińskiej Playmate Roku

To właśnie uwielbiamy w PLAYBOYU. Najpiękniejsze dziewczyny, dobry alkohol i imprezy – jednocześnie wystawne i szalone. Robione najlepszym wzorem złotych czasów Hefa i Playboy Mansion. Ostatnia taka odbyła się w Ukrainie. Zobaczcie film, który ją relacjonuje!

 

Impreza z okazji wyboru Playmate Roku odbyła się 30 września 2016 roku w znajdującym się w Kijowie klubie Arena. Teraz także filmowa relacja z niej powinna zacząć zataczać coraz szersze kręgi w internecie. I nic dziwnego, bo widząc relację trudno nie pomyśleć inaczej niż, że na to zasłużyli. Sami musimy przyznać, że żałujemy naszej nieobecności i po cichu zazdrościmy – od naszej ostatniej dużej imprezy minęło już trochę czasu i nie możemy doczekać się następnej. A ta ukraińska robi wrażenie!

 

„Dream party” – nazwali ją Ukraińcy. I – co tu dużo mówić – mają rację. Wystarczy spojrzeć na urodę ukraińskich króliczków. Wow! Nie tylko oglądamy filmową relację od pierwszej do ostatniej sekundy, ale też co chwila zatrzymujemy, żeby lepiej przyjrzeć się najpiękniejszym sąsiadkom zza Buga. A oprócz dziewczyn – jak to na imprezach PLAYBOYA – posmak luksusu i atmosfera unoszącego się nad klubem seksu. Dość gadania – popatrzcie!

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska