To było naprawdę MOCNE WEJŚCIE!

2016-06-24
To było naprawdę MOCNE WEJŚCIE!

Dostaliśmy mnóstwo prac, przejrzeliśmy wszystkie, co trochę trwało a potem spotkaliśmy się z kilkunastoma finalistami. Tak właśnie wykrystalizował się skład redakcji PLAYBOY.PL, która zacznie swoją przygodę u nas od pierwszego lipca.

Dlaczego zrealizowaliśmy nabór do redakcji Playboy.pl w formule otwartego konkursu? Pisać każdy może trochę lepiej albo trochę gorzej – my szukaliśmy tych piszących lepiej i z odpowiednim nastawieniem do marki Playboy, stąd pomysł na taki rodzaj rekrutacji dla każdego fana Playboya, który czuł się na siłach, aby wziąć udział w tym wyzwaniu. 

Po lekturze wszystkich prac, wybraliśmy te, które naszym zdaniem rokowały najlepiej – spotkaliśmy się z autorami, porozmawialiśmy, poznaliśmy się i wybraliśmy trzech laureatów konkursu „MOCNE WEJŚCIE”. Wszyscy dostali od ręki zaproszenie na Imprezę Playboy Samochód Roku 2016! Dwóch z niego skorzystało i rozpoczęło znajomość z nami od miłego akcentu.

A laureatami konkursu zostali:
Jakub Tomaszewski

Jakub Szymanek

Radek Pulkowski 

Na nowych kolegów czekamy w redakcji 1 lipca! A ich pracę będziecie mogli śledzić na www.playboy.pl i Fan Page’u Playboy Polska. Wszystkim uczestnikom konkursu MOCNE WEJŚCIE bardzo dziękujemy za udział! 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska