Tak wyglądało Halloween u Hefa!

2017-10-31
Tak wyglądało Halloween u Hefa!

Dziś Halloween! Wydrążone dynie, duchy, upiory, wampiry i przebierańcy. Wszystko to będzie nam towarzyszyło także w Polsce. Gdzie nam jednak do oryginalnych amerykańskich wzorców! Zobaczcie jak Halloween obchodziło się u wujka Hefa w Playboy Mansion!

Każdego roku w posiadłości Hefnera odbywało się kilka cyklicznych imprez. Najbardziej znana była chyba ta letnia, choć widowiskowości nie można odmówić żadnej z nich. Kto jak kto, ale założyciel PLAYBOYA zawsze miał rozmach i nie stracił go do swojej śmierci.

 

 

Widowiskowe były w Playboy Mansion przede wszystkim dziewczyny! W końcu na imprezach Hefa pojawiały się playmates i najbardziej apetyczne króliczki. Fantastyczne były też same imprezy. Przebrania? Pomyślane z rozmachem! Alkohol? Sporo najlepszego! Atrakcje? Przewidzianych było zawsze wiele, a równie wiele działo się nieprzewidzianych! Kto by nie chciał znaleźć się w Playboy Mansion.

 

Halloween było do tego jak najlepszą okazją. Nie zapominajmy jak bardzo Amerykanie lubią to święto. W końcu to – poza Bożym Narodzeniem – ich ulubiony dzień w roku, obchodzony nawet huczniej niż Święto Dziękczynienia. Widać to w kulturze i widać na amerykańskich ulicach każdego roku dnia 31 października. Widać też na zdjęciach z imprez odbywających się w Playboy Mansion.

 

Żeby zobaczyć jak było obchodzone Halloween w legendarnej posiadłości Hefnera wystarczy kliknąć w galerię. Wybraliśmy dla was kilkanaście zdjęć, które – przynajmniej tak nam się wydaje – oddają atmosferę ostatniej nocy października w Playboy Mansion. Fotografie pochodzą z kilku ostatnich lat.

 

Na razie patrzcie. Może zainspiruje was to, żeby dziś wieczorem samemu zrobić coś ciekawego i malowniczego! Najlepiej w towarzystwie kobiet podobnych do tych, które widzicie na zdjęciach.

 

fot. BY TEAM PLAYBOY.COM

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska