Dryf przez prawdziwą stację kosmiczną w filmie NASA

Dryf przez prawdziwą stację kosmiczną w filmie NASA

Prawdziwy facet lubi podbijać. Przede wszystkim serca kobiet, ale nie tylko. To dlatego zawsze interesował nas podbój kosmosu i bohaterowie w kosmicznych skafandrach, którzy dokonywali i dokonują tego w imię ludzkości. Dzięki temu filmowi opublikowanemu przez NASA możesz być bliżej tego przedsięwzięcia niż kiedykolwiek!

Nie od dziś wiadomo, że internetowe kanały komunikacji NASA są jednymi z najciekawszych do obserwowania w całym internecie. Powód jest prosty – udostępniają rzeczy, które rozbudzają wyobraźnię i są niemożliwe do odnalezienia nigdzie indziej. Seria zdjęć dokumentująca Program Apollo? Było. Dźwięki nagrywane w przestrzeni kosmicznej? Również. Teraz pora zobaczyć jak wygląda jedna z międzynarodowych stacji kosmicznych. Z bliska i bardzo dokładnie.

 

 

Film nakręcony przez NASA został wrzucony na YouTube'a w jakości ultra-HD. Kamera dryfuje przez wnętrze stacji powoli, tak by widz mógł dokładnie prześledzić, co się w niej znajduje – kable, tajemnicze urządzenia, monitory i panele kontrolne. A także szyby, przez które możemy zobaczyć, że stacja rzeczywiście znajduje się w momencie kręcenia filmu gdzieś w przestrzeni kosmicznej.

 

Jeśli chodzi o jakość filmu – znajduje się on na samym szczycie materiałów stworzonych przez NASA najstaranniej i z najwyższą dbałością o jakość. A przecież kto jak kto, ale NASA potrafi! Mówiąc krótko, ten trwający 18 minut film można oglądać z nie mniejszym napięciem niż 2001: Odyseję kosmiczną Stanleya Kubricka. I zasługuje na to! Zresztą zobaczcie, że jak włączycie, nie będziecie mogli wyłączyć.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska