Will.i.am zaprojektował słuchawki – i.am+ BUTTONS

Will.i.am zaprojektował słuchawki – i.am+ BUTTONS

Współzałożyciel grupy Black Eyed Peas pozazdrościł Doktorowi Dre i 50 Centowi i również zapragnął mieć słuchawki sygnowane swoim pseudonimem.

Firma i.am+, której właścicielem jest amerykański raper, producent i multiinstrumentalista, 2 listopada rozpoczęła sprzedaż bezprzewodowych słuchawek o nazwie BUTTONS. Sprzęt z pewnością przypadnie do gustu gadżeciarzom, dla których liczy się oryginalny design – wyglądem przypominają bowiem miniaturowe płyty winylowe, wykonane ze szczotkowanego aluminium.

 

 

Od strony technicznej słuchawki nie wyróżniają się zbytnio na tle innych, dostępnych na rynku. Z telefonem (lub innym źródłem dźwięku) łączą się za pomocą Bluetooth 4.0 + EDR, a według zapewnień producentów litowo-jonowa bateria pozwala na ponad 6 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. W trybie czuwania słuchawki mają wytrzymać około 120 godzin, a ładuje się je za pomocą standardowego kabla micro USB.

 

 

Słuchawki są dostępne w ośmiu wariantach kolorystycznych, natomiast cena została ustalona na 229,95 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje niespełna 900 złotych. Sporo, ale wydając te pieniądze mamy świadomość, że słuchamy muzyki na tym samym sprzęcie co Kendall Jenner i Naomi Campbell, które zostały ambasadorkami i.am+ BUTTONS. I chociaż cena najnowszego gadżetu od will.i.am’a może odstraszyć przeciętnego melomana, to w porównaniu z Lab 2, czyli tytanowymi słuchawkami z drukarki 3d, może wydawać się śmiesznie niska – kosztują one bowiem ponad 17 tysięcy złotych.

 

A skoro już wspomnieliśmy Kendall Jenner, to nie możemy się powstrzymać, żeby nie rzucić okiem na galerię najseksowniejszych zdjęć amerykańskiej modelki. Do czego i Was gorąco zachęcamy.

 

 

foto: materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska