Gal Gadot jako Wonder Woman – seksowniejsza niż w komiksie!

Gal Gadot jako Wonder Woman – seksowniejsza niż w komiksie!

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że DC przegrywa z kretesem pojedynek kinowy z Marvelem – ani „Batman vs. Superman”, ani długo oczekiwany „Legion samobójców” nie zostały przez widzów odebrane tak dobrze, jak chociażby „Avengers” czy też „Strażnicy galaktyki”.

Sytuacja ta może jednak ulec zmianie, a przekonamy się o tym już niebawem, kiedy na ekrany kin trafi Wonder Woman. W rolę dzielnej Amazonki Diany wcieli się bowiem piękna aktorka Gal Gadot, która w słynnym kostiumie prezentuje się znakomicie. Opuści ona rządzącą się swoimi prawami wyspę Amazonek, aby (co nie jest wielkim zaskoczeniem) ocalić świat przed zagładą. Pomoże jej w tym pilot Steve Trevor (w tej roli Chris Pine), który rzecz jasna zakocha się w głównej bohaterce.

 

 

Gal Gadot nie miała łatwego zadania, jeśli chodzi o angaż do filmu o Wonder Woman. Do tytułowej roli kandydowały między innymi takie aktorki, jak  Christina Hendricks, Sandra Bullock, Kate Beckinsale, Mischa Barton, Rachel Bilson, Sarah Michelle Gellar, Jessica Biel, Angelina Jolie, Kristen Stewart i Eva Green. Czyli krótko mówiąc, sama czołówka Hollywood jeśli chodzi o urodę.

 

Patty Jenkins, która odpowiada za reżyserię Wonder Woman zdecydowanie przedkłada jakość nad ilość – w jej dorobku nie znajdziemy zbyt wielu pozycji, ale każda z nich zasługuje na uwagę. Jej pierwszym filmem był Monster z 2003 roku z oscarową rolą Charlize Theron, a później Jenkins reżyserowała między innymi doskonale przyjęty przez widzów serial The Killing. Jeśli utrzyma ona swoją dotychczasową formę, to możemy się spodziewać naprawdę dobrego filmu – o ile rzecz jasna na piątkę ze swojej pracy wywiązali się scenarzyści.

 

Premiera Wonder Woman została zaplanowana na 2 czerwca 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska