„Chcę żyć pełną piersią, szczególnie, że w to zainwestowałam”. Wideo-wywiad z Dodą

2016-12-01
„Chcę żyć pełną piersią, szczególnie, że w to zainwestowałam”. Wideo-wywiad z Dodą

Niedawno siedzibę naszego wydawnictwa odwiedziła Doda. Oczywiście rozmawiać chciały z nią wszystkie redakcje. A więc chcąc nie chcąc musieliśmy się nią podzielić. I dlatego w tym wywiadzie z Dodą coś dla siebie znajdziecie wy, czytelnicy PLAYBOYA, ale również wasze dziewczyny, które wolą na przykład Cosmopolitan. Oglądajcie!

Kiedy następna rozbierana sesja? Jaki powinien być facet idealny według Doroty Rabczewskiej? Dlaczego nadal pracuje, skoro – jak twierdzi – ma już tyle pieniędzy, że mogłaby nic nie robić do końca życia? Kim byłaby, gdyby nie śpiewała? Co najbardziej lubi w swoim wyglądzie? Czego nienawidzi u facetów? Kogo zagra w następnym „Pitbullu”? Czy lubi alkohol? Czego zazdrości żonie Donalda Trumpa? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie jeśli obejrzycie nasze wideo.

 

 

 

Wywiad jest uniwersalny, ale wcale nie to jest jego największą zaletą. Jego główną zaletą jest rozmówczyni. Można ją lubić albo nie lubić, ale nie sposób odmówić Dodzie tego, że jest barwną postacią. I jak się domyślacie bon motów z stylu Rabczewskiej nie brakuje także w tym wywiadzie.

 

Przykład? Na pytanie kiedy zdecyduje się na następną sesję dla naszych sąsiadów z CKM Doda odpowiedziała: „Musielibyście sprzedać cały ten budynek, żeby było was na to stać.” No i prawidłowo! Mamy nadzieję, że jeśli Dorota postanowi pokazać się nago w jakimś magazynie, będzie wiedziała z kim powinna rozmawiać w pierwszej kolejności!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska