Najgorętsze zawody na Tinderze

Najgorętsze zawody na Tinderze

Pewnie niejeden z was zastanawia się, jak powinien wyglądać jego profil, żeby wydawał się atrakcyjny jak największej liczbie użytkowniczek Tindera. Okazało się, że duży wpływ ma na to zawód, jaki wykonujecie. Zobaczcie, co mówią o tym oficjalne statystyki.

Niektóre zawody są po prostu bardziej sexy niż inne. Nie chodzi tylko o modeli czy aktorów, a niektóre dane płynące ze statystyk Tindera mogą zaskoczyć. Oto kto może liczyć na największy odsetek tinderowych przesunięć profilu w prawo (co oznacza zadeklarowanie wstępnej chęci spotkania się na randkę):

 

1. Pilot

2. Przedsiębiorca

3. Strażak

4. Lekarz

5. Osobowość radiowa lub telewizyjna

6. Nauczyciel (!)

7. Inżynier

8. Model

9. Sanitariusz (!)

10. Student

11. Prawnik

12. Trener osobisty

13. Doradca finansowy (!!)

14. Policjant

15. Żołnierz

 

Zaskoczeni? My trochę tak. W końcu kto jak kto, ale doradcy finansowi albo nauczyciele stereotypowo raczej nie kojarzą się z wizerunkiem playboya... Statystyki mówią jednak same za siebie. Tinder wprowadził miejsce na wpisanie do swojego profilu zawodu w 2015 roku. Dane pochodzą z profili milionów użytkowników, którzy zrobili to od tamtego czasu.

 

Tinder oczywiście opublikował także statystyki odwrotne. Panowie, czas na małą psychoanalizę. Jesteście ciekawi jakie zawody wykonywane przez kobiety pociągają nas najbardziej? Oto wyniki:

 

1. Fizjoterapeutka

2. Projektantka wnętrz

3. Przedsiębiorczyni

4. Specjalistka od PR-u i komunikacji

5. Nauczycielka

6. Studentka

7. Logopedka (!)

8. Farmaceutka

9. Specjalistka od Social Mediów

10. Modelka

11. Higienistka dentystyczna (!)

12. Pielęgniarka

13. Stewardessa

14. Trenerka osobista

15. Agentka nieruchomości

 

Znowu niespodzianka? Przy okazji: zauważcie, że na liście nie ma „uczennicy liceum”. Ostatnio informowaliśmy was o ograniczeniach wiekowych, które zostały wprowadzone do aplikacji. Nawet gdyby pociągały nas uczennice – nic z tego, przynajmniej na Tinderze

 

No więc, Panowie, jak teraz czujecie się ze swoją pracą?

 

Fot. liz west/Flickr (CC BY 2.0)

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska