Dwie Aloy z „Horizon: Zero Dawn”? Wywiad z cosplayerkami

Dwie Aloy z „Horizon: Zero Dawn”? Wywiad z cosplayerkami

Margaret i Baltica przebierają się za Aloy z gry „Horizon: Zero Dawn”. Zobaczcie jak odpowiadają na pytania Czytelników PLAYBOYA.

Cosplay to przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów. Zjawisko może nie jest stare jak świat, ale już podczas pierwszego Worldconu (czyli konwentu miłośników fantastyki) w 1939 r. ktoś przebrał się za superbohatera. Potem już poszło.

 

My przy okazji premiery gry Horizon: Zero Dawn spotkaliśmy się z dwiema polskimi cosplayerkami, które przebierają się za bohaterkę Aloy. Robią to tak dobrze, że na imprezę przedpremierową dla dziennikarzy z całej Europy, która odbyła się w Amsterdamie, zaproszono właśnie je i 3 cosplayerki z innych krajów. 

 

Idąc na spotkanie nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Okazało się, że Margaret i Baltica to świetne dziewczyny, które mają dużo do powiedzenia. Co więcej Margaret kończy architekturę, a Baltica pracuje w firmie testującej oprogramowanie, więc są to naprawdę dziewczyny na poziomie. Zadaliśmy im pytania, które nam przesłaliście. Zobaczcie jakie były odpowiedzi. 

 

1. Obie jesteście przebrane za Aloy z gry Horizon: Zero Dawn. Czy kłócicie się, która z was jest bardziej podobna? 

 

2. Co sprawiło, że zaczęłyście przebierać się za bohaterki z gier?

 

3.  Dlaczego przebieracie się właśnie za Aloy?

 

4. Ile czasu zajmuje przygotowanie stroju?

 

5. Ile trzeba wydać na taki strój?

 

6. Czy na cosplayu można zarobić?

 

7. Jak trafiłyście do PlayStation?

 

8. Czy obracanie się w kręgu graczy ułatwia wam kontakty z mężczyznami?

 

9.  Czy umówiłybyście się z profesjonalnym graczem e-sportu?

 

10. Czy dostajecie dużo propozycji erotycznych?

 

11. Postaci z gier są coraz bardziej dopracowane, a okulary VR pozwolą niedługo zanurzyć się całkowicie w grze. Czy byłybyście zazdrosne o faceta i jego związek w grze, albo o dziewczynę ze świata wirtualnego?

 

12. Za jakie inne postaci chciałybyście się przebrać?

 

13. Czy namawiasz swojego faceta, żeby przebierał się za jakąś postać?

 

14. Gdzie teraz będzie można zobaczyć was „w pełnym rynsztunku”?

 

A przy okazji poprosiliśmy Margaret i Baltikę, żeby zdecydowały, które z pytań od was, czytelnicy, zasługują na nagrodę w postaci egzemplarza gry Horizon: Zero Dawn. Dziewczyny nie wahały się zbyt długo i wybrały panów Dominika i Szymona (w sprawie nagród odezwiemy się mailowo!). Najbardziej spodobało im się pytanie o zazdrość o dziewczynę z wirtualnego świata. Zwycięzcom gratulujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska