Niemoralna propozycja

2017-04-13
Niemoralna propozycja

Australijczyk Robert Cipriani wniósł pozew przeciwko kanadyjskiemu miliarderowi, Darylowi Katzowi. Powód? Bogacz miał zaoferować żonie tego pierwszego sporą sumę pieniędzy i ułatwić drogę do wymarzonej kariery w zamian za seks.

Pamiętacie film Niemoralna propozycja z 1993 roku? Bogaty biznesmen, grany przez Roberta Redforda składa ofertę bohaterowi, w którego wciela się Woody Harrelson – proponuje mu milion dolarów za jedną noc z jego żoną (Demi Moore). Małżeństwo, zmagające się z trudną sytuacją materialną, musi podjąć trudną decyzję.

 

Niedawno podobna historia wydarzyła się ponownie, jednak tym razem nie dużym ekranie, a w prawdziwym życiu. Niemal identyczną ofertę rzekomo złożył Daryl Katz (kanadyjski biznesmen i miliarder, właściciel grającego w lidze NHL klubu hokejowego Edmonton Oilers) modelce i aktorce Greice Santo, żonie wspomnianego wcześniej Roberta Ciprianiego. Santo odrzuciła propozycję miliardera – wynosiła 2 miliony dolarów oraz użycie koneksji, ułatwiających zrobienie kariery w Hollywood w zamian za seks sześć razy w miesiącu przez rok. Ten się nie poddawał – miał jej wysłać 20 tysięcy dolarów, aby nakłonić ją do ponownego spotkania i przemyślenia swojej decyzji. Jej mąż postanowił skierować kroki prawne przeciwko Katzowi. Miliarder broni się przed oskarżeniami, uderzając przy okazji w męża Greice. Cipriani bynajmniej nie jest aniołkiem – to zawodowy hazardzista, który nie ma wstępu do większości kasyn na całym świecie. W oświadczeniu prawników Katza czytamy:

 

„Robert J. Cipriani to przestępca, który przez rok groził panu Katzowi przez ponad rok. Jego oskarżenia wobec pana Katza są całkowicie fałszywe, nikczemne i bezpodstawne.”

 

A jak wygląda kobieta, która wpadła w oko miliarderowi? Oczywiście w żadnym wypadku nie pochwalamy zachowania Katza (jeśli oczywiście opisywana sytuacja miała miejsce), ale patrząc na zdjęcia Greice Santo stwierdzamy, że w istocie jest to kobieta warta grzechu.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska