Emily Ratajkowski twierdzi, że duże piersi przeszkadzają jej w karierze

2017-07-05
Emily Ratajkowski twierdzi, że duże piersi przeszkadzają jej w karierze

Jedna z największych gwiazd Instagrama stwierdziła, że to, co teoretycznie jest jednym z jej największych atutów stwarza jednocześnie problem w rozwoju kariery aktorskiej.

Przyznajemy się bez bicia – po prostu uwielbiamy Emily Ratajkowski. Jeśli uważnie śledzicie naszą stronę, to owo stwierdzenie nie jest zapewne dla was żadnym zaskoczeniem – śliczna Amerykanka gościła u nas już nie raz i z pewnością nie raz się to powtórzy.

 

View this post on Instagram

Ciao

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Tym razem piszemy o Emily z powodu wywiadu, którego udzieliła australijskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar. Dziewczyna, która zdobyła popularność dzięki występowi w teledysku do utworu Robina Thicke’a „Blurred Lines” przyznała, że jej ambicje sięgają dalej i chciałaby poświęcić się karierze aktorskiej, jednak ma problem z uzyskiwaniem angaży do filmów. Twierdzi, że na przeszkodzie stoją… jej piersi. A właściwie to, że są zbyt duże:

 

„Często mi się to zdarza – słyszę, że jestem „zbyt seksowna”. To brzmi, jakby mieli coś przeciwko kobietom, jakby ludzie nie chcieli ze mną współpracować, bo moje piersi są zbyt duże. Co jest nie tak z cyckami? To wspaniałe atrybuty kobiecości, które należy doceniać i celebrować. Serio, kogo to interesuje? Duże piersi, małe piersi – wszystkie są świetne. Po co robić z tego problem?”.

 

Chociaż panna Ratajkowski narzeka na swoją karierę, to udało jej się wystąpić w kilku filmach. Najgłośniejszym była bez wątpienia Zaginiona dziewczyna z Benem Affleckiem i Rosamund Pike w rolach głównych, ale także We Are Friends oraz Entourage – w ostatnim z wymienionych zagrała samą siebie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska