Zobaczcie garnitur Conora McGregora

2017-07-13
Zobaczcie garnitur Conora McGregora

Ten Irlandczyk jest naprawdę nieobliczalny. Przed walką bokserską wszech czasów, na spotkanie z Floydem Mayweatherem Jr jego rywal Conor McGregor założył garnitur w prążki. Ale taki, który jest jak bokserski cios.

O tej walce mówi cały świat. Choć specjaliści nie przebierają w słowach i mówią "cyrk", to promotorzy wierzą, że dochody z walki przekroczą wszystkie, jakie dotychczas zarejestrowano.

 

W ringu staną Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), mistrz nad mistrze, który odszedł już na bokserską emeryturę, ale postanowił wrócić (prawdopodobnie, żeby podreperować budżet) z kompletnym żółtodziobem w boksie, Irlandczykiem Conorem McGregorem. Jest on zawodnikiem MMA, prawdziwym mistrzem, znanym z niekonwencjonalnych metod walki i nokautującego ciosu. Nikt nie ma wątpliwości, że McGregor nie ma żadnych szans.

 

Jednak Irlandczyk jest buńczuczny i pewny swego. Publicznie naśmiewa się z Mayweathera, nazywa tchórzem. Na konferencji prasowej panowie wpatrywali się w siebie z wielką nienawiścią (jak to fighterzy). Bokser ubrany był w bluzę z kapturem i czapeczkę z daszkiem. Za to McGregor elegancko, w garnitur w prążki.

 

No i właśnie te prążki złożone były z napisów "Fuck You", o czym McGregor poinformował na swoim Facebooku (co podchwycił świat):

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska