Margot, co oni ci zrobili?!

2017-08-22
Margot, co oni ci zrobili?!

Trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta, którą podziwialiśmy w „Wilku z Wall Street” i „Legionie samobójców”.

Specjaliści od charakteryzacji potrafią zrobić naprawdę wiele. Efekty ich pracy sprawiają, że w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe jest rozpoznanie osoby, która kryje się pod make-upem. Działa to w dwie strony – charakteryzowana osoba może w ogromnym stopniu „wypięknieć”, jak i zmienić się na gorsze. A omawiany przypadek należy do tej drugiej kategorii.

 

Pamiętacie film Monster z 2003 roku? Odgrywająca główną rolę piękna Charlize Theron (która zresztą za kreację Aileen Wuornos otrzymała Oscara) została ucharakteryzowana w taki sposób, że wyglądała jak 30 lat starsza wersja siebie, która na śniadanie pochłania działkę metamfetaminy. Dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że tak samo jak trudno nam było uwierzyć, że brzydulą którą widzimy na ekranie jest Charlize, tak w równym stopniu nie dowierzamy, że na zdjęciu poniżej jest Margot Robbie.

 

 

Australijska aktorka wciela się w główną rolę w Mary Queen Of Scots. Jest to film biograficzny, opowiadającą historię Marii Stuart – królowej Szkocji i Francji, panującej w drugiej połowie szesnastego wieku. Oskarżona o udział w spisku mającym na celu pozbawienie życia królowej Elżbiety, została wtrącona do więzienia, a następnie stracona. Nie wątpimy, że Margot aktorsko podoła zadaniu, jednak nadal trudno nam się przyzwyczaić do takiego wizerunku.

 

Główne zdjęcie artykułu to screenshot ze wspomnianego Wilka z Wall Street. Zdecydowanie wolimy Margot w takim wydaniu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska