Karolina Pilarczyk przekonuje, że kobiety to lepsi kierowcy [VIDEO]

2017-08-25
Karolina Pilarczyk przekonuje, że kobiety to lepsi kierowcy [VIDEO]

Najlepsza polska drifterka uwielbia przełamywać stereotypy. W naszym video próbuje udowodnić, że kobiety to ogólnie rzecz biorąc lepsi kierowcy niż my. Sprawdźcie jak jej to wyszło!

 

Dziewczyna, która jeździ bokiem po torze 200 km/h, ciała się nie wstydzi (czego dała dowód w PLAYBOYU z maja 2015), a na co dzień jest menedżerką w firmie IT. – Bo ja lubię przełamywać stereotypy. Menedżer i informatyk, który jedzie bokiem 200 km/h, a do tego kobieta? A jak! Wszystko jest możliwe! Dołóżmy do tego doktorat – to jest coś, no i ta sesja w PLAYBOYU. Fajna mieszanka, prawda? – mówiła nam przy okazji sesji.

 

Tym razem Karolina chce udowodnić coś jeszcze – że kobiety to na ogół lepsi kierowcy niż faceci. Nawet mimo tego, że zarejestrowane kamerą dowody zdają się przeczyć jej tezie. A wy, co sądzicie na ten temat?

 

Film warto obejrzeć jeszcze z jednego powodu. Karolina przyznała się do tego, że niedawno dostała mandat... za seks w samochodzie! No cóż, my już wcześniej wiedzieliśmy, że lubi takie zabawy. Na pytanie o najlepsze auto do seksu odpowiadała PLAYBOYOWI: – Każde! Jak mówiłam, nie uznaję ograniczeń i w moim słowniku nie ma sformułowania „nie da się”. Jak się chce, to na każde auto – choćby ciasne i niewygodne – znajdzie się jakiś sposób.

 

Zuch dziewczyna!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska