Kobieta bez waginy zbiera pieniądze na operację

2017-08-31
Kobieta bez waginy zbiera pieniądze na operację

23-letnia Kaylee Moats musi borykać się z bardzo rzadkim i jednocześnie niezwykle trudnym problemem.

Chociaż do opisywanych przez nas tematów rzadko podchodzimy ze stuprocentową powagą, tak w tym przypadku jej brak byłby co najmniej przejawem sporego nietaktu. Przeglądając niezliczoną ilość stron i serwisów natknęliśmy się bowiem na historię 23-letniej Kaylee Moats, która cierpi na zespół Mayera-Rokitansky’ego-Küstera-Hausera. A czym jest owo schorzenie? Najkrócej rzecz ujmując, oznacza on brak waginy.

 

 

Aby pomóc wyjść Kaylee z tej trudnej sytuacji, jej rodzina postanowiła założyć zbiórkę na jednym ze specjalnie przeznaczonych do tego celu portali. Zebrane pieniądze zostaną wydane na operację, dzięki której panna Moats znów będzie mogła cieszyć się życiem. Oraz oczywiście jej partner, który podobno wykazuje się dużą cierpliwością:

 

„Robbiego poznałam na studiach. O moim schorzeniu powiedziałam mu jakiś miesiąc po tym, jak zaczęliśmy się spotykać. Na początku był skonfundowany, ale nie zmieniło to jego postrzegania mnie. On nie skupia się na seksualnej sferze naszego związku, bo ta póki co nie istnieje. Nie mogę się jednak doczekać seksu. Nie jestem pewna, czy poczekamy z tym do ślubu, zobaczymy… Pierwszy raz z pewnością będzie stresujący, bo nie wiem, czy po operacji coś pójdzie nie tak.”

 

 

Rodzina Kaylee chciała zebrać 15 tysięcy dolarów, jednak zakładany pułap został przekroczony i w tym momencie na koncie znajduje się ponad 21 tysięcy. Kaylee i jej chłopakowi życzymy zatem mnóstwa przyjemności w życiu!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska