Nauczycielka uprawiała seks z czterema uczniami

2017-09-25
Nauczycielka uprawiała seks z czterema uczniami

26-letnia Jessie Goline uczyła sztuki w jednej ze szkół w Arkansas. Jednak nie wszystkich uczniów traktowała zgodnie z programem nauczania – niektórzy oprócz lekcji malarstwa, rzeźby i muzyki uczęszczali na zajęcia indywidualne z ars amandi.

O romansach wywiązujących się pomiędzy nauczycielkami i uczniami słyszymy dość regularnie, a samo zjawisko – między innymi ze względu na pewne wydarzenia z nie tak dawnej historii Europy – powoli przestaje być widziane jako godne potępienia. Ten przypadek jest jednak nieco inny, ponieważ nauczycielka postanowiła się nie ograniczać – okazało się, że uprawiała seks z aż czterema podopiecznymi. Na szczęście nie jednocześnie.

  

via GIPHY

 

Jak donosi „The Washington Post”, relacje pomiędzy nauczycielką a uczniami rozpoczęły się od wymiany wiadomości. Początkowo dotyczyły tematów związanych ze szkołą, jednak z czasem stawały się coraz bardziej osobiste. Jednemu z nich 26-latka najpierw powiedziała, że wygląda dobrze, a następnie wysłała swoje zdjęcia… w stringach. Pewnego dnia Goline zaprosiła jednego z uczniów do swojego domu, gdzie uprawiała z nim seks – chłopak nie miał wówczas ukończonych osiemnastu lat. Policja twierdzi, że tej samej nocy nauczycielka miała gościć w swoim łóżku jeszcze jednego podopiecznego. Łącznie oskarżono ją o współżycie z czterema uczniami, do czego się przyznała.

 

Procedes pewnie trwałby nadal, gdyby nie uczniowie, którzy chętnie opowiadali znajomym o swoich przygodach z panią od sztuki. Jeśli sąd uzna ją winną popełnionych czynności, grozi jej kara nawet 40 lat pozbawienia wolności.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska