Dan Bilzerian: kontrowersyjny playboy, a w Las Vegas bohater!

2017-10-03
Dan Bilzerian: kontrowersyjny playboy, a w Las Vegas bohater!

Tyle o nas wiadomo, ile nas sprawdzono. W masakrze, jaka miała miejsce w Las Vegas, brał udział playboy i kontrowersyjny pokerzysta Dan Bilzerian. Kiedy okazało się, co się dzieje, pobiegł po swoją broń i wrócił na miejsce wydarzeń. Szacunek.

Dan Bilzerian to postać dla jednych ciekawa, dla innych żenująca. Playboy żyje jakby jutra miało nie być. Ma mnóstwo dziewczyn i z radością przyjmuje tytuły "Hugh Hefnera XXI wieku".

 

Jednak kiedy przyszło co do czego, okazało się, że to prawdziwy twardziel. Bilzerian był na koncercie muzyki country w Las Vegas, podczas którego szalony mężczyzna otworzył ogień do tłumu z okien kasyna Mandalay Bay. Zabójca zabił 58 osób i ranił ponad 500. Strzelanina była jedną z największych w historii Stanów Zjednoczonych.

 

Co zrobił Dan? Nie uciekł w panice, mimo że tuż obok jedna z dziewczyn została zastrzelona w głowę, ale pobiegł po swoją własną broń i wrócił z nią na miejsce zbrodni. Kiedy okazało się, że jest po wszystkim, pomagał lokalnym władzom i policji. Biegnąc opublikował dwa filmy na Snapchacie.Dan Bilzerian ma 35 lat, a w życiu doświadczył pewnie więcej niż dwa razy od niego starsi dżentelmeni. Największą sławę przyniósł mu poker i wygrane w tę grę. Chociaż właściwie od tego się zaczęło, bo potem Dan poszedł po bandzie i swoje życie postanowił zamienić w pasmo zabawy i wydawania lekko zarobionych pieniędzy.

 

Konto Dana na Instagramie obserwuje prawie... 20 milionów fanów. To oznacza, że playboy ma co pokazać. Jakieś czas temu wybraliśmy najlepsze zdjęcia, których kompilację w galerii możecie zobaczyć poniżej.

 

 

 

Sława Dana zaczęła się w 2009 roku, kiedy zagrał w Worls Series of Poker. Zajął 180. miejsce i jego konto powiększyło się o 36 tys. dolarów. Ale już po roku został wybrany jednym z najśmieszniejszych pokerzystów na świecie. W tym czasie założył poker room Victory Poker, konto zaczęło puchnąć, a Dan, zamiast przykładnie odkładać na emeryturę postanowił wszystko przepuszczać w towarzystwie pięknych kobiet.

 

Po drodze były awantury o wygrane z hochsztaplerami w rodzaju Bradleya Rudermana i inne dziwne historie, które napędzały popularność Dana. Im głośniej było o nim, tym na bardziej spektakularne imprezy mógł sobie pozwolić. Bilzerian podróżuje po świecie, odwiedza najdroższe hotele, wypożycza i kupuje pełnomorskie jachty i prywatne odrzutowce.

 

Jako gwiazdą show-biznesu zainteresował się nim przemysł filmowy. Dan Bilzerian zagrał w „Olimpie w ogniu”, „Ocalonym”, „Innej kobiecie”. Część pieniędzy zdobytych przy zielonym stoliku inwestuje w filmową produkcję.

 

Co ciekawe, hulaszczy tryb życia nie pozostaje bez wpływu na stan zdrowia bohatera. Dan ma 35 lat, ale na koncie już dwa zawały serca. Kardiologicznie coś musi być z nim nie tak, bo ten potężny facet jest doskonale wysportowany, a 4 lata życia służył w Navy Seals. Z wojska wyrzucono go na 2 dni przed ukończeniem szkolenia. O Danie Bilzerianie usłyszymy jeszcze nie raz, to pewne.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska