Jared Leto zagra Hugh Hefnera

2017-10-04
Jared Leto zagra Hugh Hefnera

Twórca PLAYBOYA zmarł 27 września 2017 roku w Las Vegas, w wieku 91 lat. Twórcy z Hollywood chcą nakręcić pełnometrażowy film o jego życiu. W rolę Hefa wcieli się Jared Leto.

Wiadomość opublikował „The Hollywood Reporter”, pismo dobrze poinformowane i wiarygodne. , Dziennikarze uważają, że praca nad biografią Hefa trwa już od jakiegoś czasu. Jeszcze w 2007 roku wziął się za nią reżyser i producent Brett Ratner. Jako aktor mający grać Hefnera wyznaczony był początkowo Robert Downey Jr. Jednak ostatnie doniesienia temu przeczą.

 

Ale mamy rok 2017, Hef odszedł, a Jared Leto sam zgłosił się do reżysera. Jak donoszą dziennikarze, jest świadomy tego, że biografia Hefa to grząski grunt, wszystko może pójść nie tak. No i że film może okazać się arcydziełem lub gniotem.

 

„Kiedy Jared usłyszał, że mam prawa do historii Hefa, powiedział mi tylko: Chcę go zagrać, chcę go zrozumieć” - powiedział Brett Ratner dziennikarzowi „THR”.

 

Jared Leto jest na fali od wielu lat, umiejętnie buduje swoją karierę, pozostając jednocześnie aktorem niezależnym i przyjmującym tylko te propozycje, które uważa za stosowne.

 

Udźwignął rolę w Jokera „Suicide Squad”, zagrał w nowym „Blade Runnerze”, jego role w „Requiem dla snu” i „Witaj w klubie” (Oscar za rolę drugoplanową) uważane są za wybitne. A do tego wciąż lideruje zespołowi 30 Seconds to Mars, który odnosi międzynarodowe sukcesy.

Hef nie mógłby sobie życzyć lepszego aktora, który miałby go zagrać.


Fot. Wikimedia.commons.org

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska