Gwiazdor „Stranger Things” złapany z kokainą

2017-10-30
Gwiazdor „Stranger Things” złapany z kokainą

Jeden z członków obsady hitu Netflixa chyba za bardzo wczuł się w klimat lat osiemdziesiątych.

Ogromnym atutem zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu Stranger things (który pojawił się na Netfliksie tuż przed Halloween) był wspaniały klimat lat osiemdziesiątych, który wręcz wylewa się z ekranu. Tematem, który twórcy serialu postanowili z oczywistych względów przemilczeć są narkotyki – a jak wiemy chociażby z Człowieka z blizną, kokaina we wspomnianej dekadzie święciła ogromne triumfy. A jeden z aktorów tak wczuł się w klimat, że postanowił przetestować ten specyfik na własnej skórze.

 

Mowa o angielskim aktorze Charliem Heatonie, którzy w hicie Netflixa wciela się w postać Johnatana Byersa – starszego brata Willa, którego w pierwszej serii zaginął w „odwróconym” świecie. 23-letni Anglik został bowiem zatrzymany na lotnisku w Los Angeles, ponieważ w jego bagażu odkryto ślady kokainy. Heatona nie aresztowano – zamiast tego zawrócono go z powrotem do Wielkiej Brytanii, przez co nie był obecny na premierze drugiej serii serialu.

 

Anonimowy informator w rozmowie z „Mail Online” powiedział:

 

„Nie został aresztowany. Został zatrzymany na lotnisku na krótki czas, a następnie wrócił samolotem do Londynu. Jeśli jesteś obywatelem innego państwa i zostaniesz złapany z dużą ilością narkotyków, mogą ci zostać postawione zarzuty. Jeśli jednak są to niewielkie ilości na własny użytek, otrzymasz zakaz wstępu do Stanów Zjednoczonych. Tak stanowi prawo”.

 

Ciekawe, jak owo zdarzenie wpłynie na przyszłość Heatona w serialu...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska