Tom Hardy przygotowuje się do roli Venoma

2017-11-27
Tom Hardy przygotowuje się do roli Venoma

Jeden z najfajniejszych aktorów ostatnich lat daje z siebie wszystko, żeby dobrze wypaść w nadchodzącym filmie o jednym z największych przeciwników Spider-mana.

Chociaż prawa do filmów ze Spider-manem wróciły w ręce Marvela, to firma Sony nadal ma możliwość korzystania z innych postaci ze świata człowieka-pająka. I tak właśnie się dzieje. W połowie 2017 roku świat obiegła wiadomość, że Sony niebawem rozpocznie prace nad filmem, który skupi się na Venomie – jednym z największych wrogów Spider-mana, a w roli głównej zobaczymy Toma Hardy’ego.

 

Aktor znany chociażby z roli Bane’a w filmie Mroczny rycerz powstaje oraz tytułowej kreacji w Mad Max: Na drodze gniewu szybko zabrał się do pracy, aby na ekranie wyglądać jak najlepiej. W sieci pojawił się właśnie film, na którym widzimy przygotowania Hardy’ego do roli Venoma. Wygląda na to, że Eddie Brock w jego wykonaniu będzie mógł się pochwalić nieprzeciętną muskulaturą. I będzie doskonale wiedział, jak zrobić krzywdę swojemu przeciwnikowi.

 


Historia zna wiele przypadków, gdy przygotowujący się do roli aktorzy przebywali na niezwykle restrykcyjnych dietach lub przestrzegali bardzo wyczerpujących reżimów treningowych. A najczęściej łączyli jedno z drugim. Sylvester Stallone zdradził jakiś czas temu, że przygotowując się do walki z Clubberem Langiem w trzeciej części Rocky’ego wypijał 25 filiżanek kawy dziennie, a Hugh Jackman przed nakręceniem kluczowej sceny w Loganie odwodnił się na tyle, że w 3 dni schudł 4,5 kilograma.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska