Ryan Reynolds prezesem destylarni ginu

2018-02-22
Ryan Reynolds prezesem destylarni ginu

Wzorem George'a Clooney'a także Ryan Reynolds postanowił dorobić się na alkoholu. Właśnie kupił destylarnię produkującą Aviation Gin.

Chociaż Ryan Reynolds jest bardzo zajęty promowaniem "Deadpoola 2", który wchodzi do kin tej wiosny, wciąż znajduje czas na dodatkowe aktywności. Właśnie kupił markę ekskluzywnego alkoholu, którego będzie twarzą, ale i menedżerem. Kanadyjski aktor nabył udziały w Aviation Gin, który jest najwyżej ocenianym ginem przez Wine Enthusiast.


"Aviation jest najlepiej smakującym dżinem na świecie" - powiedział Reynolds. - "Kiedy już go spróbowałem, wiedziałem, że chcę zaangażować się w firmę na poważnie".

 


Firma z siedzibą w Portland destyluje Aviaton w małych partiach przy użyciu unikalnej mieszanki botanicznej, która zapewnia znacznie gładszy smak niż typowe giny London Dry.


"Jeśli uważasz, że wszystkie dżiny smakują tak samo, to się mylisz" - dodaje Reynolds. - "Aviation gra w zupełnie innej lidze. Jestem dumny z bycia częścią firmy".

 

 

Aktorzy inwestujący w alkoholowe firmy to nie nowość. Założenie Casamigos przez George'a Clooneya pokazało, to fakt posiadania własnej marki alkoholu może być zarówno niezwykle zabawny, jak i szalenie opłacalny. W zeszłym roku Clooney sprzedał firmę produkującą tequilę za... 1 miliard dolarów.


Mamy nadzieję, że taki sam sukces odniesie Aviation z Reynoldsem u sterów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska