67-letnia Jane Seymour w sesji dla PLAYBOYA

2018-02-22
67-letnia Jane Seymour w sesji dla PLAYBOYA

Jedna z najsłynniejszych aktorek Hollywood pozowała dla amerykańskiego PLAYBOYA dwa razy. Dziewczyna Bonda i dr Quinn postanowiła zrobić to ponownie. W wieku 67 lat.

Jane Seymour była dziewczyną Bonda w filmie z 1973 roku ("Żyj i pozwól umrzeć"). Partnerowała Rogerowi Moore'owi, została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Propozycja z PLAYBOYA była więc czymś oczywistym, aktorka zgodziła się i sesja z nią ukazała się w numerze lipcowym w 1973 roku.

 

Potem Seymour (która ma polskie korzenie, jej dziadkowie wyemigrowali z Polski) rozebrała się dla PLAYBOYA jeszcze raz, w numerze lutowym 1987 roku. Po drodze - wcześniej i później - budowała swoją karierę, wcielając się w role filmowe i serialowe. Była dr Quinn w serialu emitowanym w latach 1993-98, zagrała w serialu "Wojna i pamięć", filmie "Rewolucja francuska", serialu "Na wschód od Edenu".

 

Teraz postanowiła pokazać się w delikatnej i zmysłowej sesji jako 67-latka. W wywiadzie towarzyszącym zdjęciom opowiada o molestowaniu seksualnym, które omal nie skłoniło jej do porzucenia aktorstwa, czuciu się seksowną w każdym wieku i walce o to, by kobiety akceptowały siebie takimi, jakie są.

 

Sesja Seymour na pewno wywoła dyskusję nad wiekiem, do którego powinno się pozować. Zdjęcia możecie zobaczyć klikając w link do oficjalnej strony amerykańskiego PLAYBOYA (tutaj).

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska